رعایت مقررات در فضای مجازی درباره تبلیغات نامزدهای انتخابات الزامی است

یاسوج- ایرنا- رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد به نامزدهای‌ انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان توصیه کرد که با توجه به چارچوب مشخص شده برای فعالیت های تبلیغاتی، رعایت معیار ها و مقررات در خصوص فعالیت‌های تبلیغی انتخاباتی در فضای مجازی الزامی است.

سرهنگ روح الله شهبازی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:وزارت کشور در خصوص فعالیت‌های تبلیغی انتخاباتی در فضای مجازی و همچنین مصادیق مجرمانه فضای مجازی مرتبط با انتخابات، دستورالعمل اجرایی صادر کرده است.

وی افزود: این قوانین معیار قانونی رفتار نامزدهای‌ انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان  و هواداران آنها در استفاده از فضای مجازی است.

- رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بدون تردید  هرگونه فعالیت یا تبلیغی خارج از این چارچوب تخلف محسوب می شود و مدیر یا ادمین سایت و کانال در تمامی شبکه‌های اجتماعی مسئولیت تمامی محتواهای مجرمانه منتشر شده را برعهده خواهد داشت.

سرهنگ شهبازی پور از مردم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد خلاف قانون، مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir، سامانه پاسخگویی به فوریت‌های سایبری، بخش ثبت گزارش مردمی، اطلاع‌رسانی کنند.

۲۵ هزار نفر عوامل اجرایی اعم از هیات های نظارت، بازرسی، کمیته های مختلف ، نیروهای امنیتی و انتظامی کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان را بر عهده خواهند داشت.

کهگیلویه و بویراحمد دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲ اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =