ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی با پلیس همکاری کنند

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب گفت: ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی مجلس یازدهم باید با رعایت نظم و انضباط در مدت باقی مانده از مهلت قانونی تبلیغات برای برگزاری انتخاباتی امن و سالم با نیروهای پلیس همکاری کنند.

 سرهنگ منوچهر رضایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: انتخابات یک رقابت است که باید در کمال نظم و امنیت اجرا شود تا اقتدار نظام و مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان دهد.
وی اظهار داشت: جلوگیری از تجمع در محدوده ستادهای تبلیغاتی و همچنین جلوگیری از پارک خودروها در نقاط توقف ممنوع خیابان ها باعث پیشگیری از ترافیک در خیابان های سطح شهر می شود که امید است ستادهای تبلیغاتی با برنامه ریزی مناسب در این زمینه اقدام های لازم را انجام دهند.
فرماندار قصرشیرین گفت: جلوگیری از تنش و درگیری بین طرفداران نامزدهای انتخاباتی و تخریب نکردن لوازم تبلیغاتی همدیگر و جلوگیری از اهانت و توهین هواداران در برقراری نظم و امنیت و برگزاری انتخابات سالم بسیار تاثیرگذار است که باید در این رابطه ستادهای انتخابات نامزدهای نمایندگی مجلس یازدهم اهتمام لازم را داشته باشند.

دوم اسفند ماه امسال زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت هشت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که در حوزه انتخابیه قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب یک نماینده راهی خانه ملت می شود.  
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.