تک تک آرای مردم امانت است

کرمانشاه- ایرنا- رییس دادگستری شهرستان روانسر گفت: تک تک آرای مردم یک امانت است و از آن‌ها حراست و پاسداری می‌کنیم.

فرهاد علیخانی روز یکشنبه در جلسه ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی شهرستان روانسر افزود: دشمن می‌خواهد با کمرنگ کردن شور انتخاباتی، مردم در پای صندوق‌های رای کمتر حضور پیدا کنند اما رسالت همه ما فراهم کردن زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و بامشارکت حداکثری مردم است.

وی ادامه داد: مدیران شهرستان باید اصل بی‌طرفی را رعایت کنند و از امکانات دولتی له یا علیه داوطلبی استفاده نکنند تا جرم انتخاباتی تلقی نشود.

رییس دادگستری روانسر تاکید کرد: زمینه حضور حداکثری در انتخابات فراهم شود تا مردم با صفا و صمیمیت و بدون حاشیه در پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند و کارنامه زرین دیگری در تاریخ انقلاب ثبت شود.

علیخانی افزود: باهرگونه بداخلاقی و جرایم انتخاباتی به صورت قانونی، سریع و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود و برای اجرای این مهم هم در دادسرا و هم در دادگاه شهرستان قضات معرفی شده و امورات را پیگیری خواهند کرد.

دادستان عمومی و انقلاب روانسر نیز گفت: با هرگونه فعالیت تبلیغاتی که اخلال در نظم را به دنبال داشته باشد با مرتکبین آن به صورت قانونی برخورد می شود.

نوید صحرایی افزود: با کسانی که بخواهند فرآیند انتخابات را با چالش مواجه کنند اغماض نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه بیشترین تاثیرپذیری جامعه از فضای مجازی است رصد دقیق تر این فضا برای ما بسیار حساس و مهم است.

در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که دوم اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود، شهرستان روانسر ستاد فرعی حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات است.

حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات شامل شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی است که دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این حوزه، ۱۴ داوطلب با هم رقابت می کنند.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.