انتخابات در ۸۰۴ شعبه اخذ رای کهگیلویه وبویراحمد برگزار می‌شود

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۸۰۴ شعبه اخذ رای در ۳ حوزه انتخابیه استان برگزار می شود.

حسین کلانتری امروز یکشنبه در نشست ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: از این تعداد ۳۹۴ شعبه ثابت و ۳۱۰ شعبه سیار است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: آمار شعب اخذ رأی در این دوره از انتخابات به نسبت دوره قبل ۳۳ شعبه بیشتر است.

کلانتری ابراز داشت: از مجموع شعب اخذ رای در استان، ۲۴۹ شعبه در شهرستان بویراحمد، ۱۷۰ شعبه در شهرستان کهگیلویه، ۱۰۷ شعبه در شهرستان گچساران، ۷۱ شعبه در بهمئی، ۵۸ شعبه در دنا، ۶۴ شعبه در چرام، ۳۸ شعبه در لنده و ۴۶ شعبه در باشت پیش بینی شده است.

وی با اشاره به سایر عوامل پشتیبانی در انتخابات دوم اسفند تصریح کرد: تعداد ۲ هزار و ۴۱۲ خودرو برای انجام انتخابات بکار گرفته می شود.

وی بیان کرد: بیش از ۲۵ هزار نفر عوامل اجرائی از هیات های نظارت بازرسی، کمیته های مختلف امنیتی، انتظامی کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارند.

کلانتری بیان کرد: دست اندرکاران انتخابات ۶ هزار نفر ساعت آموزش های لازم را در سطوح مختلف فراگرفته اند و استان برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای آماده است.

وی تاکید کرد: تمامی شرایط، امکانات، تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات در روز جمعه هفته جاری در استان مهیا شده و تدابیر لازم برای پشتیبانی و انجام تدارکات نیز صورت گرفته است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: اقدامات لازم برای امنیت، سلامت و صیانت از آرای مردم و زمینه برای حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های اخذ رای در استان به عمل آمده است و در وضعیت کاملا خوبی قرار داریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =