مشکلات مالی ادامه فعالیت تیم فوتسال بانوان چهارمحال و بختیاری را سخت کرد

شهرکرد- ایرنا- مالک باشگاه فوتسال دیرژنو فرخشهر چهارمحال و بختیاری علت حضور نیافتن این تیم در نیم فصل دوم لیگ برتر بانوان کشور با نام استان را مشکلات مالی عنوان کرد و گفت:سهمیه تیم فوتسال هنور به صورت قطعی به اصفهان واگذار نشده است.

زهره صابری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم فوتسال دیرژنو فرخشهر یک تیم خوبی و جوان است، که اگر شرایط مالی داشت، می‌توانست در نیم فصل دوم تا رده ششم نیز صعود کند.

به گفته وی،به دلیل وجود مشکل مالی در حال حاضر تیم فوتسال دریرژنو فرخشهر برای استان اصفهان در لیگ برتر فوتسال زنان حضور دارد.

صابری اظهار داشت:بدهی‌ها این باشگاه در طول نیم فصل بالا بود و توان پرداخت این بدهی‌ها برای باشگاه وجود نداشت به همین دلیل این تیم‌اکنون در اصفهان حضور دارد.

مالک باشگاه فوتسال دریژنو فرخشهر چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه آیا این انتقالی به صورت قطعی صورت گرفته است؟ افزود: این تیم برای نیم فصل دوم برای اصفهان بازی خواهد کرد و در سال آینده باید تصمیم جدیدی گرفت.

وی گفت: تنها در چهارمحال و بختیاری اداره کل ورزش و جوانان استان حمایت کرد و مسوولان استانی از این تیم به صورت جدی حمایت نکردند.

صابری اظهار داشت: تیم فوتسال زنان فرخشهر در فصل جاری به جای فرخشهر در شهرکرد بازی کرد و حمایت تماشاگران خود را نداشت.

این مسوول ورزشی زنان در چهارمحال و بختیاری گفت: تیم فوتسال بانوان فرخشهر در چند سال اخیر سهمیه خود را در لیگ برتر حفظ کرد و امسال دیگر به دلیل نبود حامی مالی، نتوانست این روند را ادامه دهد.

به گفته وی، بازیکنان این تیم از استعدادهای لیگ برتر بانوان ایران هستند که برخی از این بازیکنان این استان اکنون به دیگر تیمها رفته‌اند و اگر این تیم مشکلات مالی نداشت، می‌توانست چند بازیکن با تجربه نیز به خدمت بگیرد تا در کنار بازیکنان جوان استان تیم قدرتمندی در لیگ برتر حضور یابد.

صابری اظهار داشت: تیم فوتسال بانوان دریژنو فرخشهر با ۸۰ میلیون تومان می توانست در لیگ برتر باشگاه‌های ایران باقی بماند اما امسال حمایت مالی از این تیم نشد.

به گفته وی، اگر تیم امتیاز دریژنو به چهارمحال و بختیاری برنگردد دیگر کسب سهمیه برای استان سخت خواهد بود.

به گزارش ایرنا،کارشناسان ورزشی در چهارمحال و بختیاری معتقدند اگر از تیم بانوان فوتسال استان حمایت شود این تیم توان حضور در رده های بالایی جدول را دارد.

تیم فوتسال بانوان دریژنو اکنون در رده انتهایی جدول لیگ برتر باشگاههای ایران قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =