۲۷ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۹
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83675872
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

انتخابات عرصه تجلی اقتدار نظام است

گناوه - ایرنا - دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه می‌گویند: انتخابات یکی از عرصه‌های مشارکت حداکثری مردم درصحنه انقلاب است که تجلی بخش و عرصه نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

دانشجویان این دانشگاه در آستانه نزدیک شدن به دوم اسفند در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهارداشتد: این قشر که به عنوان  چشمان تیزبین جامعه همواره برای پیشرفت‌های علمی و اخلاقی جامعه و  اهداف نظام نقش ایفا می‌کنند، شرکت در انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی را با انتخاب آگاهانه تکلیف، وظیفه مهم و سازنده در خنثی کردن جنگ تبلیغاتی و اقتصادی و رسانه‌ای دشمن می‌دانند.

محمد مرادی دانشجوی دانشگاه پیام نور گناوه گفت: مردم در انتخابات پیشرو باید آگاهانه و دلسوزانه مشارکت بالایی داشته باشند و این مهم را دغدغه خود بدانند.

وی افزود: مردم باید به افرادی رای دهند که صدای آنها باشند و برای سامان بخشیدن به وضعیت کنونی کشور به کمک دیگر قوا و دولتمردان آمده و تلاش کنند.

مرادی اظهارداشت: حضور کمرنگ مردم در انتخابات منجر به واگذارکردن فرصت به اقلیتی زاویه‌دار می‌شود که تبدیل به یکی از قوای تصمیم گیرنده کشور خواهد شد و این روند برای جامعه خطرناک  و آسیب زا است.

دانشجوی دیگر این دانشگاه گفت: هر ایرانی وطن‌پرست باید خود را مکلف به حضور در عرصه انتخابات بداند زیرا که این رویداد مهم نشانگر پشتوانه مردمی است.

زهرا حیاتی به انتظارات و ویژگی‌هایی که باید  یک نماینده داشته باشد اشاره کرد و  افزود: نماینده نباید نگاه شخصی به مسایل و مشکلات کند و منافع مردم و کشور  برایش مهم باشد و همواره برای برطرف کردن دغدغه و مطالبه‌های بحق مردم خود تلاش و همت کند.

مهدیه احمدی زاده دیگر دانشجوی دانشگاه پیام نور گناوه گفت: مردم باید باور کنند که با مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب نمایندگان خوب در مجلس می‌توانند به بهتر شدن شرایط کشور کمک شایانی کنند و نباید فکر کنند چون جامعه درگیر مشکلات اقتصادی است انتخابات را رها و شرکت نکنند.

وی افزود: باتوجه به اینکه آمریکا و مستکبرین جهانی، به طرق مختلف درصدد دلسرد کردن مردم و کمرنگ جلوه دادن انتخابات این دوره هستند باید به این رویداد مهم به عنوان وجه مشروعیت نظام توجه و اهتمام جدی داشته باشند.

وی بیان کرد: هر رای مردم می‌تواند در پایداری و مقاومت میهن عزیز در برابر توطئه‌های استکبار جهانی نقش تعیین کننده ایفا کرده و قدرت چانه زنی نظام را در عرصه‌های  بین‌المللی افزایش دهد.

دبیر انجمن علمی مدیریت دانشگاه پیام نور گناوه هم گفت: حضور گسترده مردم در در انتخابات، اقتدار نظام را افزایش داده و تیری در قلب و خاری در چشم دشمن وارد خواهند کرد.

اردوان حیدری افزود: حضور پررنگ مردم در پای صندوق های رای، معادلات و سیاست جهانی را برهم خواهد زد و دشمن را مستاصل و ناکام و ناامید خواهد کرد.

وی بیان کرد: نماینده‌ای که قرار است از این حوزه به خانه ملت راه یابد باید به وعده و قول‌هایی که می‌دهد بتواند آن را عمل کند نه اینکه تنها وعده دهد و از عملش برنیاید.

مهشید ملک زاده دیگر دانشجوی پیام نور گناوه گفت: اعضای یک جامعه هر چقدر دارای دیدگاه و عقاید متفاوت باشند اما باید خود را متعلق به کشور خود دانسته و اتفاقاتی که قرار است رخ دهد مهم بدانند که مصداق آن انتخابات است.

وی افزود: مردم در روز انتخابات که سرنوشت و آینده کشور در آن ترسیم شده آگاهانه و با تحقیقات فردی را انتخاب کنند که شایستگی و لیاقت چنین مسئولیتی مهم را داشته باشد.

دیگر دانشجوی این دانشگاه گفت: اگر انتخاب ما هوشمندانه و با اطلاعات کافی باشد می‌توانیم شهر و کشوری آباد و زیبا داشته باشیم.

سعیده به نژاد افزود: نماینده باید نماینده ملت باشد و نه وکیل دولت و بتواند از حق مردم دفاع کند.

مرضیه روستایی دیگر دانشجوی این دانشگاه گفت: حق داشتن نماینده در مجلس شورای اسلامی از حقوق شهروندی است و امیدواریم که مردم با شناخت کاندیدای اصلح قدم در راه انتخابات سالم گذارند.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات خرسندیم افرادی فراجناحی در بین کاندیداها وجود دارند که فارغ از همه مسایل دغدغه‌مند به فکر بهبود شرایط کنونی و  برون رفت از شرایط سخت اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی هستند.

وی افزود: از مردم انتظاردارم که  آگاهانه و پرشور در صحنه انتخابات این دوره شرکت کنند و فردی را برگزینند که اصلح و دلسوز در راستای منافع ملت و نظام گام بردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =