تعداد شعب اخذ رای در استان زنجان به ۷۵۷ شعبه افزایش یافته است

زنجان - ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان زنجان گفت: تعداد شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان با ۲.۷ درصد افزایش نسبت به دوره های قبلی به ۷۵۷ شعبه رسیده است.

خدابخش مرادی نافچی روز یکشنبه بابیان این مطلب به خبرنگار ایرنا، افزود: شعب پیش بینی شده برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۴۳۹ شعبه ثابت و ۳۱۸ شعبه سیار خواهد بود.

 وی یادآورشد: در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از استان زنجان ۱۱۳ نفر نامزد شده اند که در حال حاضر در مرحله تبلیغات هستند.

مرادی نافچی اظهار داشت: ۶۹ نفر از حوزه انتخابیه  زنجان و طارم نامزد هستند که تعداد هفت نفر از این تعداد را بانوان تشکیل می دهند.

وی تصریح کرد: در حوزه انتخابیه خدابنده ۱۴ نفر آقا نامزد شده اند، در حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه ۱۹ نفر آقا و یک نفر خانم نامزد شده و در حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود ۹ نفر آقا و یک خانم در این دوره از انتخابات نامزد نمایندگی مجلس شده اند.

مرادی نافچی با تاکید بر فراهم بودن شرایط لازم برای برگزاری انتخابات سالم در استان و تحقق مشارکت حداکثری مردم، گفت: دوم اسفند امسال انتخاباتی در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران برگزار خواهد شد.

استان زنجان چهار حوزه انتخابیه دارد که پنج نفر به عنوان نماینده مردم استان برای ورود به مجلس شورای اسلامی انتخاب می شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =