هزینه تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی استعلام می‌شود

اردبیل- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: تمام نامزدهای انتخابات از سوی وزارت کشور موظف شده‌اند با افتتاح شماره حساب در یکی از بانک‌های رسمی، هزینه‌کرد خود را اعلام کنند.

 بهروز ندایی روز یکشنبه در گفت و گویی خبری افزود: نامزدهای انتخاباتی باید یک نفر را به عنوان مسوول امور مالی انتخاب و به مسوولان معرفی کنند.

وی بیان کرد: نامزدهای انتخابات هر کمکی را که از مردم و طرفداران خود دریافت می‌کنند ، باید ثبت و مستندسازی کنند.

معاون استاندار اردبیل  با اشاره به عدم رعایت زمان سخنرانی توسط برخی نامزدها در مکان‌های مشخص شده، تشریح کرد: در صورت ادامه‌دار شدن بی‌نظمی‌ها ممکن است در زمان‌های حساس و پایانی تبلیغات از سخنرانی‌های مشخص شده محروم شوند.

وی اظهار کرد: تبلیغات نامزدهای انتخابات از روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه شروع شده و ۱۰۹ نامزد انتخاباتی در پنج حوزه انتخابیه تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند.

ندایی گفت: از ۲۴۱ نفر ثبت‌نام‌کننده از پنج حوزه انتخابیه ۱۱۴ نفر تایید صلاحیت شده بودند که بعد از انتشار اسامی در ۲۳ بهمن ۶ نفر هم انصراف دادند.

وی افزود: ۴۳ نفر از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر ، نمین و سرعین، ۲۶ نفر حوزه پارس‌آباد ، بیله‌سوار و اصلاندوز ،۲۳ نفر خلخال و کوثر ، ۱۰ نفر مشگین‌شهر و هفت نفر هم از گرمی  رقابت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =