برنامه‌های فرهنگسرای خانواده به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) اعلام شد

تهران-ایرنا- رئیس فرهنگسرای خانواده گفت: ویژه برنامه‌های این فرهنگسرا به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن در قالب شب شعر، جشن و تکریم مادران در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی فرهنگسرای خانواده، پروانه دوستی اظهارداشت: ویژه برنامه «مادرتَر از مادر» ۲۷ و ۲۹ بهمن ماه با تجلیل از مادریاران خیریه وحدت که مسئولیت نگهداری و پرستاری از دختران بالای ۱۴ سال سن و دارای معلولیت را دارند، برگزار می‌شود.

وی، تکریم منزلت شغلی مادریاران شیرخوارگاه ها و مادریاران بهزیستی سطح شهر تهران، تقویت روحیه مهربانی در جامعه، بالابردن ارزش و جایگاه مادریاران را از اهداف برگزاری این برنامه عنوان کرد.

دوستی افزود: فیلم سینمایی «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی برای مادریاران شیرخوارگاه‌های شهر تهران به همراه خانواده در پردیس سینمایی رازی ۲۸ و ۳۰ بهمن ماه نمایش داده می‌شود و اجرای برنامه‌های جانبی متعدد نیز از دیگر بخش‌های این برنامه است.

رئیس فرهنگسرای خانواده بیان کرد: شب شعر «شیوایی و شیدایی» با بررسی مقام زن از دیدگاه عرفان، فلسفه و روانشناسی روز شنبه ۲۶ بهمن ماه ساعت ۱۷ برگزار می شود.

وی گفت: سخنرانی توسط پرستو یمینی، عبدالحمید کاملی و هایده هجرانی و اجرای شعرخوانی با حضور طیبه رحمانی، نجیبه لرنی، فرهاد سالاری، صبور مدلل، پریوش ابراهیمی و اجرای موسیقی سنتی توسط گروه «زهیچ» از جمله بخش‌های این برنامه است.

دوستی افزود: جشن «نگین آفرینش» ۲۸ بهمن ساعت ۱۰ با هدف بزرگداشت مقام والان زن با اجرای شعرخوانی، موسیقی سنتی، سخنرانی، دکلمه و اجرای مسابقه برای بانوان برگزار می‌شود.

فرهنگسرای خانواده در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی(یوسف آباد)، خیابان ۲۱، بوستان شفق واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha