زمان دیدارهای نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال مشخص شد

تهران- ایرنا- دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به ترتیب روزهای 5 و 10 اسفند برگزار می‌شود.

نمایندگان تیم‌های صعود کننده به دور دوم پلی‌آف امروز (شنبه) در سازمان لیگ فوتسال حضور یافتند و جلسه هماهنگی ‌و هم اندیشی با سرپرست این سازمان برگزار شد.

گیتی پسند اصفهان، مس سونگون ورزقان، سن ایچ ساوه و ستارگان ورامین، چهار تیم صعود کننده به نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال هستند.

برهمین اساس دیدار رفت نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال دوشنبه ۵ اسفند از ساعت ۱۶ برگزار می‌شود که در این دیدار سن‌ایچ در ساوه میزبان گیتی پسند خواهد بود و ستارگان ورامین هم میزبان مس سونگون ورزقان است.

دیدارهای دوم نیز شنبه ۱۰ اسفند از ساعت ۱۶ انجام خواهد شد که گیتی پسند در اصفهان میزبان سن‌ایچ ساوه خواهد بود و مس سونگون هم میزبان ستارگان ورامین خواهد بود.

در صورتی که هر کدام از این تیم‌ها دراین مرحله یک پیروزی کسب کند 3  روز بعد از بازی دوم، دیدار سوم در شهرهای اصفهان و تبریز انجام خواهد شد.

«جواد اصغری مقدم» سرمربی تیم سن‌ایچ ساوه در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ایرنا با تایید اعلام تاریخ برگزاری دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی گفت: در جلسه امروز در سازمان لیگ به نمایندگان تیم‌ها به طور رسمی تاریخ و ساعت برگزاری دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی اعلام شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =