«به‌زودی همدیگر را خواهیم دید»؛ «پپ» و «رونالدو» در حوالی یکدیگر

تهران- ایرنا- «پپ گواردیولا» تا سال ۲۰۲۱ با منچسترسیتی قرارداد دارد اما خبر غافلگیرکننده محرومیت ۲ ساله سیتی از حضور در لیگ قهرمانان اروپا، فرصتی است برای قهرمان سری‌آ ایتالیا تا مرد اسپانیایی را با «کریستیانو رونالدو» پیوند دهد.

محرومیت باورنکردنی اعمال شده توسط یوفا از سوی برخی محافل مورد استقبال قرا گرفت اما نه به اندازه استقبالی که در ایتالیا از این موضوع شد.

هواداران یوونتوس تابستان سال گذشته به هیچ وجه از خبر انتصاب «مائوریتسیو ساری» به عنوان سرمربی جدید این تیم رضایت نداشتند و در چند ماه اخیر رویای حضور مرد اسپانیایی را روی نیمکت تیم محبوبشان تجسم می‌کردند و حالا این رویا بیش از پیش رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است.

مدافع عنوان قهرمانی سری‌آ سال گذشته تلاش زیادی کرد تا گواردیولا را به تورین بکشانند اما در آن سال تحقق این انتقال غیرممکن بود و در نتیجه طرفین این موضوع را پذیرفته و با احساسی شبیه به «به زودی همدیگر را خواهیم دید» از هم جدا شدند.

مرد اسپانیایی تا سال ۲۰۲۱ با سیتی قرارداد دارد و به تازگی نیز گفته است که دوست دارد همچنان در ورزشگاه اتحاد بماند اما اعمال محرومیت ۲ ساله از حضور در لیگ قهرمانان می تواند تصمیمات وی را دستخوش تغییر کند.

پپ با توجه به حضور در باشگاه برشا در دوران فوتبالی با ایتالیا رابطه خاصی دارد و به هیچ عنوان تمایل خود را برای امتحان کردن بختش برای حضور در سری‌آ در کسوت سرمربی مخفی نکرده است.

پس از قهرمانی در اسپانیاف آلمان و انگلیس، تغییر شرایط می تواند چالشی جدید برای وی در عرصه مربیگری باشد.

اگرچه یوونتوس به طور علنی خلاف این تمایل را ابراز کرده است اما جایگاه ساری پس از کسب تنها یک پیروزی از چهار بازی اخیر خود، بیشتر از همیشه متزلزل شده است.

یوونتوس به قهرمانی در تورین عادت دارد و توقعی جز موفقیت ندارد و شاید این محرومیت فرصتی برای پیوند گواردیولا و «کریستیانو رونالدو» باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =