۱۴۷ طرح عمرانی در فریدونشهر به بهره‌برداری رسید

اصفهان- ایرنا- بهره برداری از ۱۴۷ طرح عمرانی با صرف ۳۷ میلیارد تومان اعتبار روز شنبه با حضور معاون استاندار اصفهان در شهرستان فریدونشهر آغاز شده است.

سد گاوخفت، سردخانه برف انبار، مدرسه بنیاد برکت، طرح‌های هادی روستایی و شبکه آبرسانی روستای سروشجان از مهمترین این طرح‌ها بود که با حضور سید حسن قاضی عسگر در این شهرستان به بهره برداری رسید.

قاضی عسگر، در بازدید از مجموعه پیست اسکی فریدونشهر که فرماندار، دادستان، بخشدار و برخی از مسئولان شهرستانی حضور داشتند به وجود ظرفیتهای مناسب و فوق العاده در بخش گردشگری و بخصوص ورزش‌های زمستانی در منطقه اصفهان اشاره کرد و افزود: این فرصت‌های گردشگری در استان منحصر به فرد است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان اظهارداشت: مجموعه این معاونت آماده ارائه هرگونه همکاری در خصوص معرفی سرمایه‌گذار و اختصاص وام برای توسعه زیرساخت‌های مناسب در مجموعه پیست اسکی فریدونشهر است.

محمود یوسلیانی رییس هیات اسکی استان اصفهان با ارایه گزارشی از مجموعه پیست اسکی گفت: سودآوری مناسبی را می توان با سرمایه‌گذاری مناسب در این ورزش بدست آورد و این امر به رونق گردشگری در تمام فصول و همچنین به در آمد پایدار و افزایش اشتغال در این حوزه دست پیدا کرد.

شهرستان فریدونشهر در ۱۸۰ کیلومتری غرب اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =