پیگیری لیگ برتر تکواندو؛ دیدار تیم‌های مدعی معوقه شد

تهران- ایرنا- رقابت‌های لیگ برتر تکواندوی باشگاه‌های کشور در حالی پیگیری می‌شود که دیدارهای تیم‌های مدعی شهرداری‌ورامین و لوازم خانگی‌کن برابر حریفان، معوقه شد.

دیدارهای هفته ششم و هفتم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس»، روز دوشنبه (۲۸ بهمن ماه) برگزار می شود اما ۳ دیدار معوقه از این رقابت ها، ۲۵ اسفندماه پیگیری خواهد شد.

رقابت‌های هفته ششم و هفتم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر با حضور هشت تیم، روز دوشنبه (۲۸ بهمن‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

با اعلام سازمان لیگ، رقابت تیم های لوازم‌خانگی کن و شهرداری ورامین به دلیل حضور سه بازیکن این تیم ها در اردوی تیم ملی به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به تعویق افتاد و روز ۲۵ اسفندماه برگزار می‌شود.

برنامه دیدارها بدین شرح است

هفته ششم/

باشگاه یزدان - دانشگاه آزاد اسلامی

فرمانیه - پالایش نفت آبادان

هفته هفتم/

فرمانیه - کانون تکواندوکاران مهاجر

شرکت پالایش نفت آبادان - باشگاه یزدان

دیدار معوقه پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی در این روز پیگیری می شود.

در پایان دیدارهای هفته پنجم این رقابت‌ها، شهرداری ورامین با کسب ۳۲ امتیاز صدرنشین باقی ماند؛ لوازم خانگی کن  با ۳۱ امتیاز رده دومی خود را حفظ کرد و پاس نیز با ۲۶ امتیاز همچنان به جایگاه سومی خود در جدول را تداوم بخشید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =