عدم مشارکت درانتخابات هدف اصلی دشمنان است

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: دشمنان، اقتصاد کشور را نشانه گرفته اند تا عرصه را بر مردم تنگ کنند و به هدف اصلی خود یعنی عدم مشارکت در انتخابات و حمایت نکردن مردم از منافع و مصالح کشور، برسند.

عزیزاله شهبازی روز شنبه در نشست ستاد انتخابات استان البرز افزود:  نامزدها به قانون انتخابات و روند برگزاری آن اشراف کامل دارند،بنابراین  وظایف آنان ، هیات های اجرایی و نظارت انتخابات طبق قانون مشخص است.
وی ادامه داد: برای مردم کاندیدایی حایز اهمیت است که در راه حل مشکلاتشان گام بردارد از این رو سمت و سویی را مد نظر ندارند. بنابراین  بی طرفی ما بعنوان برگزار کنندگان انتخابات، موجبات اعتماد و مشارکت حداکثری مردم را فراهم می کند.
شهبازی حضور گسترده مردم پای صندوق های رای تاثیر بسزایی در افزایش اقتدار و امنیت میهن اسلامی دارد، گفت: مشارکت حداکثری مردم عامل رشد و شکوفایی کشور است چراکه امنیت مهمترین مولفه توسعه در هر کشوری است.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: ما بعنوان کارگزاران نظام،  سرفرازی بیش از پیش نظام طبق منویات مقام معظم رهبری را در نهایت اتحاد و انسجام، دنبال می کنیم و در این مسیر به جز جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، هیچ سمت، سو و سلیقه شخصی را دخیل نخواهیم کرد.

استان البرز با جمعیتی حدود سه میلیون نفر و ۶ شهرستان دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =