۱۶۰ مکان در شهر کرمانشاه برای تبلیغات نامزدها جانمایی شده است

کرمانشاه- ایرنا- معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کرمانشاه با انتقاد از رویکرد برخی کاندیداها در زشت‌کردن سیمای شهر گفت: با اینکه ۱۶۰ مکان برای تبلیغات جانمایی شده اما متاسفانه گویی برخی برای شهرشان دل نمی‌سوزانند.

خسرو عیساییان روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: این پایه های متحرک در مسیر بلوارها، گوشه های میدان ها و سر چهار راه های سطح شهر کرمانشاه قرار داده شده است.

به گفته وی، اطراف میدان ها و پایه های قطار شهری در  بلوار شهید بهشتی نیز به منظور الصاق پوسترهای تبلیغاتی با گونی پوشانده شده است اما متاسفانه برخی از کاندیداها خارج از این محدوده اقدام به الصاق بنر و پوسترهای تبلیغاتی کرده اند.

به باور عیساییان، کسی که قرار است نماینده مجلس قانونگذاری بشود در مرحله اول باید خودش قانون را رعایت کند و دلسوز شهرش باشد ضمن اینکه مردم نسبت به کاندیداهایی که باعث لطمه به اموال و نیز زشت کردن سیمای شهر بشوند به طور قطع بدبین خواهند شد.

آنچنان که او گفت: تمام تبلیغات خارج از مکان های مشخص شده شهرداری به طور مرتب شستشو می شود در نتیجه اگر کاندیداها در خارج از مکان های تعیین شده تبلیغ کنند در مرحله اول خودشان متضرر می شوند.

۶۹ نفر در شهر یک میلیون نفری کرمانشاه برای کسب سه کرسی در مجلس شورای اسلامی با هم رقابت دارند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه ۹۸ برگزار می شود.