شهرداری کرمانشاه باید بنرهای تبلیغاتی روی ستون‌های قطار شهری را جمع‌آوری کند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه بااشاره به تخلف الصاق تعدادی بنر نامزدها بر روی پایه‌های قطار شهری گفت: به شهرداری دستور داده شده که این بنرها را جمع‌آوری کند و اگر آسیبی نیز وارد شده، شهرداری می‌تواند شاکی بشود.

فضل الله رنجبر روز شنبه در هنگام بازدید از مراحل آماده سازی صندوق های رای به خبرنگار ایرنا در خصوص نظارت بر تبلیغات کاندیداها گفت: هشت اکیپ در هشت منطقه شهری شهرداری با همکاری انتظامی و حضور نمایندگان فرماندار تعیین شده است.

وی ادامه داد تا به حال در خصوص برخی از بنرهایی که وسط بلوار یا جاهای غیرمجاز بودند ابتدا به کاندیداها تذکر داده ایم و در نهایت به شهرداری ها دستور جمع آوری داده شده است.

به گفته رنجبر، شعارنویسی روی نیوجرسی های بتنی دور چند میدان شهر نیز بعد از تذکر به  ستاد انتخاباتی پاک شده اند.

وی افزود: خوشبختانه شاهد دیوارنویسی نبوده ایم و انتظار داریم کاندیداها تا آخر این موضوع را رعایت کنند.

آنچنان که فرماندار کرمانشاه گفت: تاکنون در ۲ مرحله برای کاندیداها نشست توجیهی برگزار شده است.

کرمانشاه ۶۰۰ شعبه اخذ رای دارد

رنجبر در ادامه در خصوص مراحل آماده سازی صندوق ها و شعب اخذ رای بیان داشت: در حوزه کرمانشاه ۶۰۰ شعبه و صندوق اخذ رای در نظر گرفته ایم و هم اکنون نیز در حال آماده کردن صندوق های اخذ رای شهر کرمانشاه و بخش مرکزی هستیم.

به گفته وی، ابتدا ملزومات شامل فرم ۶۶، صورتجلسه تجمیع آرا، تابلو محل شعبه، پوستر، صندوق،برچسب های صندوق، استامپ و خودکار را آماده می شوند؛ سپس یک روز مانده به انتخابات برگه های رای نیز برای هر شعبه داخل صندوق گذاشته می شود.

رنجبر افزود: روز پنجشنبه نمایندگان فرماندار، صندوق ها و مهر انتخابات را پس از شمارش تحویل می گیرند و در نهایت صبح روز جمعه به همراه اعضای شعب اخذ رای یک ساعت قبل از اخذ رای در محل حاضر می شوند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای هشت نماینده در خانه ملت است.