۲۶ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۶
کد خبرنگار: 984
کد خبر: 83674842
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آرد و نان مورد نیاز روستاهای در محاصره برف خلخال تامین شد

اردبیل - ایرنا - آرد ، نان و دیگر مایحتاج عمومی روستاهای در محاصره برف خلخال تامین شده و روز شنبه بخشی از نیازهای ضروری روستاییان از اردبیل به خلخال ارسال شد.

رییس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل روز شنبه گفت: امروز ۱۰ هزار قرص نان لواش ، ۸۵۰ کیسه آرد و  یک هزار عدد بطری آب معدنی از مرکز استان به خلخال ارسال شد تا در اختیار روستاییان  قرار گیرد.

رامین صادقی بیانکرد: آرد مورد نیاز روستاییان از انبار غله خلخال به چند روستا بارگیری شده و روستاییان در تامین آن مشکلی ندارند.

اکبر بهنامجو ،استاندار اردبیل نیز جمعه شب به ایرنا گفت: آرد یک ماهه روستاییان تامین خواهد شد تا در صورت بارش برف در روزهای آتی و بسته شدن راه مشکلی برای آنها ایجاد نشود.

وی از فعالیت ۸۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین راهداری جهت بازگشایی راه‌های روستایی در شهرستان خلخال خبر داد و بیان‌کرد: با تلاش شبانه‌روزی راهداران در حال حاضر راه ۱۰۰ روستای خلخال بازگشایی و تا ظهر روز شنبه راه مسدود ۳۰ روستای دیگر نیز باز خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل هم روز جمعه گفته بود: نان ۹ روستای محاصره در برف خلخال از طریق هوایی و بکارگیری بالگرد جمعیت هلال احمر تامین می‌شود.

فرهاد عبدالعلی‌زاده در جلسه فوق‌العاده مدیریت بحران خلخال افزود: نان این روستاها در نانوایی‌های مرکز استان پخت و پس از تحویل به جمعیت هلال احمر استان از طریق بالگرد این جمعیت  به این روستاها حمل می‌شود.

وی اظهارداشت: هم‌اکنون مشکلی در تامین آرد ، نان و مایحتاج عمومی مردم این شهرستان به استثنای ۹ روستای یاد شده وجود ندارد و بر اساس دستور استاندار اردبیل ۲ تریلی آرد از مرکز استان بارگیری شده و به سمت این شهرستان در حال حرکت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =