۲۶ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۳
کد خبرنگار: 1018
کد خبر: 83674790
۰ نفر

برچسب‌ها

باد با سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت، میبد را در نوردید

یزد- ایرنا- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد، سرعت وزش باد جمعه شب در میبد را ۷۰ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد.

"محمد رضا شیرغلامی" روز شنبه در گفت و گو با ایرنا سرعت وزش باد در شهرهای یزد و عقدا را هم ۶۰ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت: وزش باد دیشب به دلیل شمالی شدن جریانات و نفوذ زبانه های پرفشار بود که منجر به انتقال گرد و خاک به سمت استان نیز شد.

وی بیشترین مناطق درگیر با گرد و خاک را مناطق مرکزی، شمالی و شرقی استان اعلام کرد که منجر به کاهش دید افقی شد.

شیرغلامی در ادامه با بیان اینکه امروز /شنبه/ شاهد کاهش موقتی دما خواهیم بود اما غبار تا ساعات آینده ادامه دارد، اظهار داشت: از فردا مجددا شاهد افزایش دما هستیم اما تا پایان هفته جاری، نوسانات دمایی قابل ملاحظه‌ای نداریم.

به گفته وی همچنین از امروز تا چهارشنبه در برخی ساعات افزایش ابر پیش بینی می شود که با عمیق تر شدن موج، بارش پراکنده باران و وزش باد نسبتا شدید برای روز پنجشنبه را در پیش داریم.

کارشناس هواشناسی یزد تصریح کرد: دمای هوای یزد در ۲۴ ساعت گذشته بین ۳ تا ۲۱ درجه در نوسان بوده و در گرمترین ساعات امروز به ۱۳ ، فردا ۱۸ و دوشنبه به ۱۹ می رسد و در سه شب آینده نیز دمای شهر یزد به ترتیب به یک ، چهار و چهار خواهد رسید.

وی سردترین نقطه استان در ۲۴ ساعت گذشته را نصرآباد تفت با دمای منفی ۵ و گرمترین نقطه  اسفند اباد ابرکوه و بهادران مهریز با دمای ۲۳ درجه اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =