۱۲۰ نقطه شهری همدان برای تبلیغات داوطلبان جانمایی شد

همدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: ۱۲۰ نقطه شهری در فضایی معادل پنج هزار متر مربع برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جانمایی شده است.

وحید علی ضمیر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شهرداری همدان برای برپایی تبلیغات محیطی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل دارد.

وی اظهار داشت: شهرداری همدان همواره به عنوان متولی اصلی حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری؛ تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان همدانی در دستور کار دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان ادامه داد: این سازه‏ ها از جنس داربست و گونی و سازه های فلزی بوده و این فضاها به صورت عادلانه و به تفکیک در اختیار داوطلبان انتخاباتی مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

علی ضمیر خاطرنشان کرد: این سازه‏‌ها در مکان‏‌های مهم و پرتردد شهر همچون میادین اصلی شهر، بلوارهای پرتردد، مساجد، تقاطع‌‏های اصلی شهر نصب شده است و از ستادهای انتخاباتی نامزدها درخواست می ‏شود به منظور جلوگیری از الصاق پوستر و تراکت در سطح جداره ها و مبلمان شهری و تخریب منظر شهر به ویژه با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال؛ ضمن اکران تبلیغات خود در این سازه ها، از تخریب جداره های شهری خودداری کنند.

وی با بیان اینکه این سازه‌ها به صورت یک‌بار مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرد، یادآور شد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان ۴۸ ساعت پس از برگزاری انتخابات، تمام این سازه‌های موقت را جمع‌آوری می‌ کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، به عنوان کاندیدای پارلمان قانون گذاری خواست، ضمن رعایت قانون و خودداری از الصاق پوستر ، تراکت و پلاکارد در مکان هایی به جز مکان های تعریف شده، در حفظ و پاکیزگی سیما و منظر شهری سهیم باشند.

علی ضمیر تاکید کرد: با تبلیغاتی که مغایر با قوانین تبلیغات انتخاباتی باشد، برخورد قانونی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =