دستگاه‌های احراز هویت برای تمامی شعب اخذ رای در خمینی شهر پیش بینی شد

اصفهان - ایرنا - فرماندار خمینی‌شهر گفت: این شهرستان رتبه اول تجهیز امکانات شعبه‌های اخذ رای در استان اصفهان را به خود اختصاص داده و دستگاه‌های احراز هویت برای همه شعب اخذ رای پیش بینی شده است.

محمود مسلم زاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان بطور کامل الکترونیک برگزار خواهد شد که این شیوه امکان بروز خطا را به حداقل می ‌رساند.

وی با اشاره به شعار راهبردی این دوره از انتخابات با عنوان گام دوم انقلاب، قانونمداری، بی‌طرفی و انسجام ملی ابراز امیدواری کرد که با رعایت این شعار بتوانیم انتخابات سالمی را در کشور محقق کنیم.

فرماندار خمینی شهر با اشاره به برگزاری نشست‌ها و جلسه‌های متعدد توجیهی با نامزدهای انتخاباتی این دوره خاطرنشان کرد: حضور حداکثری و پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی با رعایت قانون و همراهی نامزدهای انتخاباتی محقق خواهد شد.

وی بیان کرد: از مجموع ۳۰۰ هزار نفر جمعیت این شهرستان ۲۲۰ هزار و ۲۲۲ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد ۱۱۲ هزار و ۹۸۰ نفر مرد و ۱۰۷ هزار و ۲۴۲ نفر زن هستند.

فرماندار خمینی‌شهر افزود: صلاحیت ۱۸ نامزد برای رقابت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه تایید نهایی شد که همه آنها مرد هستند.

وی در باره میزان تحصیلات نامزدها گفت:چهار نفر دارای مدرک دکترا، ۱۰ نفر فوق لیسانس، سه نفر تحصیلات حوزوی و یک نفر دارای مدرک لیسانس است.

مسلم زاده با اشاره به گروه‌های شغلی نامزدهای انتخابات در شهرستان خمینی شهر یادآور شد: کارمند ۱۰ نفر،  استاد دانشگاه چهار نفر، روحانی ۲ نفر، آزاد یک نفر، سایر یک نفر برای دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی با هم رقابت می‌کنند.

وی مجموع رای اولی‌های این شهرستان را چهار هزار و ۱۵۴ نفر اعلام کرد و ادامه داد: ۱۶۹ شعبه اخذ رای شهری و روستایی در خمینی‌شهر پیش‌بینی شد که ۱۶۱ شعبه ثابت شهری و پنج شعبه سیار شهری و سه شعبه ثابت متعلق روستاهای این شهرستان است.

فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای تایید صلاحیت شده از بامداد روز پنجشنبه هفته گذشته آغاز و ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای پایان می‌یابد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند سال‌جاری برگزار می‌شود.

شهرستان خمینی شهر با حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۶ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =