حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای هدف مهم برگزارکنندگان انتخابات است

همدان- ایرنا- فرماندار تویسرکان گفت: حضور حداکثری و پرشور عموم مردم در پای صندوق‌های رای مهمترین هدف برگزارکنندگان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

سید رسول حسینی روز شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهرستان تویسرکان با فعالیت ۱۰۰ شعبه اخذ رای، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را برگزار می کند افزود: از این تعداد ۷۶ شعبه مربوط به بخش مرکزی و ۲۴ شعبه مربوط به بخش قلقلرود شهرستان تویسرکان است.

وی اظهار داشت: همچنین از این تعداد شعبه اخذ رای، ۶۶ صندوق ثابت و ۳۴ صندوق سیار در نظر گرفته شده است.

حسینی بیان کرد: تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در حوزه انتخابیه تویسرکان، ۸۳ هزار و ۵۴۷ نفر است که در ۴۳ شعبه اخذ رای روستایی و ۵۷ شعبه اخذ رای شهری، به پای صندوق های رای می روند.

وی از برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات در شهرستان تویسرکان با به کارگیری ۲ هزار و ۳۰۰ نفر خبر داد و اضافه کرد: تمامی مراحل انتخابات در شهرستان تویسرکان به صورت تمام الکترونیک برگزار نمی شود اما سیستم الکترونیکی احراز هویت الکترونیکی در تمام شعب اخذ رای مستقر می شود.

فرماندار تویسرکان به فضای باز و با نشاط سیاسی در روزهای منتهی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان تویسرکان اشاره و تاکید کرد: مر قانون در برگزاری تمام مراحل انتخابات رعایت و با تخلفات احتمالی در این عرصه با قاطعیت برخورد می شود.

تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در جنوب کوه الوند است که از بیش از ۱۰۱ هزار نفر جمعیت برخوردار است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =