مردم و گردشگران نیازمند امنیت در همه زمینه‌ها هستند

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند از اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان طبس در زمینه امر به معروف و نهی از منکر تقدیر کرد و گفت: مردم و گردشگران نیازمند امنیت در تمامی زمان‌ها و زمینه‌ها هستند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در این پیام خطاب به سردار «مجید شجاع» فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: با عنایت به گزارش‌های دریافتی درخصوص اقدامات فرماندهی و پرسنل خدوم انتظامی شهرستان طبس در رابطه با پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در جریان اتفاقات اخیر آن منطقه، از تلاش‌های متعهدانه و ارزشی آن مجموعه قدردانی می‌نمایم.

وی افزود: متاسفانه در سال‌های اخیر شاهد حضور عده‌ای گردشگرنما به صورت هدفمند، به دنبال هنجارشکنی در مناطق مختلف این استان ولایی و شهیدپرور بوده‌ایم.

رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان جنوبی گفت: اقدامات بازدارنده در راستای جلوگیری از ولنگاری‌های فرهنگی - اجتماعی تنها نباید در ایام خاصی باشد، بلکه در تمام طول سال مورد مطالبه است؛ چرا که مردم و گردشگران نیازمند امنیت در تمام زمان‌ها و زمینه‌ها هستند.

وی اظهار داشت: دشمنان به دنبال این هدف هستند که جامعه‌ی ما را به جامعه خواب‌آلوده و بی‌تفاوت تبدیل کنند تا جوان ما که نیروی محرک این جامعه است، سرگرم مسائلی چون اعتیاد، مواد مخدر، موسیقی‌های حرام، فحشا و منکرات باشد و از رسیدن به مسائل و آرمان‌های اصلی انقلاب اسلامی باز ماند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی بیان کرد: اقدامات پیشگیرانه فرماندهی انتظامی شهرستان طبس برای جلوگیری از ورود گردشگرنماها قابل تقدیر است؛ زیرا گروهی که از آن طیف در روزهای اخیر وارد منطقه شدند رفتاری غیرقانونی و غیرشرعی داشته‌اند که در نتیجه منجر به وقوع جرم و اجرای حد شد.

وی افزود: لذا از سایر مجموعه‌های نظارتی و فرهنگی نیز انتظار می‌رود که در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مسئولیت قانونی خود عمل کنند. آمران به معروف و ناهیان از منکر بهترین و بزرگترین مسئولیت عمل و اجرای فرائض دینی را بر عهده دارند. بنده برای شما دعا می‌کنم، انشاءالله موفق باشید.

همچنین صبح امروز (شنبه) در نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از اقدامات و تلاش‌های فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =