داور المپیکی کشتی ایران به مجارستان می‌رود

تهران - ایرنا - «محمد مصلایی‌پور» داور المپیکی کشورمان برای قضاوت در پیکارهای گزینشی المپیک در قاره اروپا به کشور مجارستان می‌رود.

«ناصر فروتن» رییس کمیسیون داوران کشتی در این خصوص گفت: کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی از «محمد مصلایی‌پور» داور درجه S۱ و المپیکی کشورمان برای قضاوت در رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا که از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار است، دعوت رسمی بعمل آورده است.

وی اظهار داشت: کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی برای انتخاب داوران قضاوت کننده در المپیک ۲۰۲۰ توکیو مراحل مختلفی را در نظر گرفته است که رقابت‌های گزینشی قاره‌ای برای داوران آن قاره نیز یکی از این مسابقات است، اما حضور داور المپیکی کشورمان در رقابت‌های گزینشی اروپا، نشان از توانمندی داوران ایرانی است.

رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا روزهای ۲۶ اسفند سال جاری تا ۳ فروردین ماه سال ۹۹ در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

محمد مصلایی‌پور، سعید عباسی، نیما صادقی و مهدی بشیری چهار داور درجه S۱ کشورمان هستند که می‌بایست در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا که روزهای ۲۹ بهمن تا ۴ اسفندماه در شهر دهلی‌نو کشور هند برگزار می‌شود، قضاوت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =