کاپیتان تیم فوتسال ستارگان ورامین: با شرایط سختی وارد لیگ شدیم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتسال ستارگان ورامین بعد از پیروزی مقابل شهروند ساری و حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر گفت: با شرایط بسیار سختی وارد لیگ برتر شدیم اما با وجود همه مشلات توانستیم به نیمه‌نهایی راه پیدا کنیم.

دیدار تیم‌های ستارگان ورامین و شهروند ساری بعد از برگزاری ۳ دیدار پرحاشیه و جنجالی با برخورد کمیته انضباطی با متخلفان ۲ تیم منجر شد. براساس رای کمیته انضباطی دیدار سوم این ۲ تیم در مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتسال باید در شهری بی‌طرف و بدون تماشاگر تکرار میشد. برهمین اساس آخرین مسابقه مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتسال، از ساعت ۱۶ روز (جمعه) در سالن غدیر شهر سمنان برگزار شد و ستارگان ورامین با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهروند ساری به پیروزی رسید.

«محمد طاهری» کاپیتان تیم ستارگان ورامین روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در ابتدا به مردم ورامین تبریک می‌گویم که همیشه از این تیم حمایت کردند و باعث شدند تیم ستارگان ورامین همیشه با انگیزه مضاعف به مصاف حریفان برود.

وی تصریح کرد: این تیم با شرایط بسیار سختی وارد لیگ برتر فوتسال شد،  به نحوی که ۲ هفته مانده به شروع لیگ برتر هنوز مشخص نبود که در لیگ شرکت می‌کنیم یا نه. تیم ما بدون بدنسازی و با آمادگی بسیار اندکی وارد مسابقات شد اما علی‌رغم این مشکلات توانستیم با همت مجموعه تیم به جمع چهار تیم لیگ برتر فوتسال راه پیدا کنیم.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران در مورد دیدار با تیم فوتسال شهروند ساری، گفت: به دلیل اتفاقاتی که در دیدارهای گذشته این ۲ تیم رخ داده بود، این مسابقه  از حساسیت‌های زیادی برخوردار بود و تنش‌های ایجاد شده هم در فوتسال طبیعی است. تیم شهروند ساری با بازیکنان جوان خود بازی بسیار خوبی انجام داد و ما هم علی‌رغم نداشتن چند بازیکن مهم و از دست دادن آنها در طول فصل با بازیکنان با تجربه‌ای که داشتیم توانستیم پیروز میدان شویم. تیم ستارگان ورامین در این دیدار با یک اخراجی که در نیمه اول داشت با ۶ نفر تا انتهای بازی تلاش کرد و حیف که تماشاگران نتوانستند این مسابقه زیبا را از نزدیک تماشا کنند.  

طاهری درباره تقابل تیم فوتسال ستارگان ورامین با تیم مس سونگون ورزقان در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال گفت: بازی بسیار سختی داریم چرا که تیم مس سونگون بازیکنان بزرگی دارد و تیم خود را برای قهرمانی آماده کرده. این تیم  قهرمانی آسیا دارد و بسیار قدرتمند است اما همه تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین بازی را در مقابل این تیم انجام دهیم.  

پیش از این تیم‌های فوتسال گیتی پسند اصفهان، مس سونگون ورزقان و سن ایچ ساوه توانسته بودند با غلبه برحریفان خود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال ایران برسند و تیم فوتسال ستارگان ورامین باید در این مرحله به مصاف تیم فوتسال مس سونگون ورزقان برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =