مرکز فرعی جست وجو و نجات دریایی بندر چابهار ساخته می‌شود

چابهار- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ساخت ساختمان مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی پسابندر (MRCC) چابهار بزودی آغاز می‌شود.

 بهروز آقایی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پروژه با ۵۴۲ متر مربع زیر بنا و اسکلت بتنی و محوطه سازی با متراژ ۳۰۵ متر مربع ساخته خواهد شد.

وی ارتقای ایمنی تردد دریایی، جلوگیری از بروز حوادث احتمالی و ایجاد بستر مناسب جهت ارائه خدمات با کیفیت و کمیت بیشتر از اهداف کیفی و کمی پروژه ساختمان مرکز جستجو و نجات دریایی پسابندر است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان برآورد اولیه هزینه‌های اجرایی برای ساخت این پروژه را حدود ۴۳ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: هزینه ساخت این ساختمان از محل اعتبارات اندوخته (سرمایه‌ای) سازمان بنادر و دریانوردی تامین می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه ساخت ساختمان مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی پسابندر (MRCC) در مرحله انتخاب پیمانکار است ادامه داد: طبق برنامه ریزی‌های صورت پذیرفته عملیات ساخت این پروژه در مدت یک سال پس از عقد قرارداد با پیمانکار به پایان خواهد رسید.

آقایی اظهار داشت: مطالعات ساخت ساختمان مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی زرآباد (MRCC) نیز انجام شده و پس از تایید نهایی، مراحل اجرای این پروژه نیز آغاز خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =