۲۶ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۷:۳۹
کد خبرنگار: 1361
کد خبر: 83674411
۰ نفر

برچسب‌ها

مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته‌ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- جامعه ورزشی اصفهان، بهبود اعتبارات و امکانات ورزشی این استان را خواستار شدند، بانوان طلایی‌پوش اصفهان، پیروز شهرآورد نصف جهان شدند و تمجید استاندار اصفهان در پی پیروزی پر گل تیم سپاهان برابر العین امارات از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

نایب رییس فدراسیون تنیس: برای پیشبرد اهداف بدنبال حامی مالی قوی هستیم

نایب رییس فدراسیون تنیس گفت: این فدراسیون قصد دارد همچون برخی فدراسیون‌ها یک حامی مالی(اسپانسر) اصلی و قوی جذب کند تا اهداف و برنامه‌های خود را بهتر جلو ببرد.

کامبیز رنجبر افزود: برنامه اساسی ما عقد قرارداد با یک حامی اصلی مانند بانکهاست تا بتواند در رویدادهای مختلف مجموعه فدراسیون تنیس را حمایت کند.

وی با اشاره به افزایش مذاکرات با حامیان مالی در چهار ماه اخیر تصریح کرد: با چند فعال بزرگ اقتصادی در این زمینه مذاکره شده و پس از جمعبندی نهایی اسامی و یا اسم حامی را اعلام خواهیم کرد.

۱۰ طرح ورزشی در اصفهان افتتاح شد

مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان روز دوشنبه از افتتاح ۱۰ طرح در استان همزمان با دهمین روز از دهه فجر خبر داد.

محمد سلطان حسینی اظهارداشت: این طرح‌ها شامل سالن رزمی ۲۲ بهمن مبارکه و مجموعه حصه دارک بعلاوه زمین‌های چمن مصنوعی سوران، سین، شاپورآباد، خورزوق، طالخونچه، زیار، حیدرآباد و قهجاورستان است و برای آنها حدود ۵۷ میلیارد ریال، بیشتر از محل اعتبارات ملی هزینه شده است.

وی ادامه داد: این طرح‌ها در شهرستان‌های اصفهان، مبارکه، تیران و کرون و برخوار به بهره برداری رسید و حدود ۱۲ هزار مربع به فضای ورزشی استان افزود.

ذوب‌آهن اصفهان بر شورا و شهرداری قزوین غلبه کرد

تیم ذوب‌آهن اصفهان امروز دوشنبه در خانه، شوار و شهرداری قزوین را شکست داد.

دیدار پایانی مرحله نخست لیگ برتر بسکتبال  از هفته بیست و ششم لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور شامگاه امروز دیدار تیم های ذوب‌آهن اصفهان و شورا و شهرداری قزوین در ورزشگاه ملت اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان پیروز میدان شد.

تیم ذوب‌آهن در این دیدار بازی خوبی را ارائه داد و هوشمندانه توانست در یک دیدار نزدیک  با نتیجه ۷۴ بر۷۱ پیروز میدان شد.

تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان ، افق قم را شکست داد

تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان روز دوشنبه افق قم را شکست داد.

دیدار تیم های والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان و  افق قم از هفته دوم  دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان کشور جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در ورزشگاه ملت اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز میدان شد.

تیم‌ ذوب‌آهن اصفهان در این دیدار که بازی خوبی ارائه کرد و از موقعیت های خود بهره برد ، توانست در یک بازی برتر  هر سه ست با نتایج  ۲۵ بر ۸، ۲۵ بر ۹ و ۲۵ بر ۱۱ پیروز میدان شود.

توسعه ورزش کارکنان دولت مستلزم حمایت بیشتر مدیران است

مسوول کمیته ورزش کارکنان دولت و سازمان‌های هیات ورزش‌های همگانی اصفهان گفت: افزایش ورزش در برنامه روزانه و اوقات فراغت کارکنان مستلزم حمایت و توجه بیشتر مدیران است.

ابراهیم غیاثی افزود: در زمینه ورزش کارمندان دولت و سازمان‌ها قوانین خوبی وجود دارد اما نیازمند اجرای بهتر از سوی مدیران ارشد نهادهاست که ورزش را به عنوان عنصری مهم در فعالیت روزانه کارکنان در نظر بگیرند.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های فیزیکی روزانه سبب افزایش راندمان کاری و بهبود شرایط جسمی و روحی می‌شود، ادامه داد: روزانه ۲۰ دقیقه ورزش موظفی کارکنان باید بطور جدی‌تری دنبال شود که این امر مشارکت خود کارکنان را نیز می‌طلبد.

رییس فدراسیون: همه استانها برای رسیدن به سطح اول هندبال کشور در تلاشند

رییس فدراسیون هندبال با بیان اینکه استان اصفهان قطب اصلی هندبال کشور است گفت: همه استانهای هندبال خیز با برنامه‌ریزی و کار فراوان در تلاشند تا خود را به سطح اول هندبال کشور برسانند.

علیرضا پاکدل در حاشیه برگزاری مجمع هیات هندبال اصفهان در جمع خبرنگاران اظهارداشت : امروز اصفهان به عنوان یکی از قطب‌های اصلی هندبال کشور محسوب می‌شود و به سادگی نمی‌توان از آن گذشت.

وی تصریح کرد: هر زمانی که هندبال اصفهان و باشگاه‌های این استان قوی و قدرتمند بوده ، هندبال ما هم در سطح ملی درخشیده است.

جامعه ورزشی اصفهان، بهبود اعتبارات و امکانات ورزشی این استان را خواستار شدند

مسوولان هیات‌های ورزشی استان و شهرستان اصفهان، افزایش اعتبارات ورزشی استان در لایحه بودجه سال ۹۹ و بهبود شرایط و امکانات ورزشی این خطه را خواستار شدند.

مسوولان هیات‌های ورزشی استان و شهرستان اصفهان در گردهمایی مشترکی که برای ارائه راهکار در زمینه افزایش اعتبارات ورزشی استان در لایحه بودجه ۹۹ و افزایش مشارکت حداکثری جامعه ورزش در انتخابات برگزار شد، این خواسته را مطرح کردند.

در این گردهمایی با توجه به تقدیم لایحه بودجه به مجلس، برخی از مسوولان هیات‌های ورزشی استان، زمان جاری را برای ارائه پیشنهاد و راهکار در زمینه افزایش اعتبارات ورزشی استان در لایحه بودجه سال آینده دیر دانستند.

تمجید استاندار اصفهان در پی پیروزی پر گل تیم سپاهان برابر العین امارات

استاندار اصفهان با انتشار توییتی از پیروزی پر گل تیم فوتبال سپاهان در برابر العین امارات تمجید کرد.

عباس رضایی در توییت خود نوشت: " العین امارات در خانه گلباران شد. این پیروزی مقتدرانه طلایی‌پوشان دیار نصف‌جهان، موجی از سرور و شادی را برای ملت ایران، مردم و هواداران فرهیخته اصفهان به ارمغان آورد".

استاندار اصفهان در پیام خود تاکید کرد: " برای نماینده شایسته کشورمان در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم".

تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان، ستارگان فارس را شکست داد

تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان، تیم ستارگان فارس را با نتیجه سه بر صفر مغلوب خود کرد.

هفته یازدهم لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه‌های کشور بین تیم‌های ذوب‌آهن و ستارگان فارس در ورزشگاه تختی اصفهان برگزار شد و در پایان، تیم میزبان پیروز میدان شد.

در این دیدار تیم ذوب‌آهن با ارائه یک بازی محکم، نماینده استان فارس را با نتیجه سه بر صفر شکست داد.

تیم هندبال سپاهان اصفهان، زاگرس اسلام‌آباد غرب را شکست داد

تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان عصر روز چهارشنبه در خانه‌اش بر زاگرس اسلام‌آباد غرب غلبه کرد.

از سری رقابت‌های هفته اول از دور دوم لیگ برتر هندبال مردان بین تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام‌آباد غرب عصر امروز در اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان پیروز میدان شد.

در این دیدار تیم سپاهان با نتیجه 28 بر 24 تیم زاگرس اسلام آباد غرب را مغلوب خود کرد.

دومین دوره مسابقات لیگ اسپوکس قهرمانی کشور در اصفهان آغاز شد

دومین دوره مسابقات لیگ اسپوکس قهرمانی کشور، با حضور ۴۰ ورزشکار در مجتمع صنعت آب و برق اصفهان آغاز شد.

مسوول برگزاری این مسابقات اظهارداشت: هشت تیم از استان‌های مختلف در ۹ دور تا فردا عصر با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

محمد قربانی تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را ساوالان مشکین‌شهر، فجر سمنان، باشگاه شهید قاسمی قزوین، باشگاه اسپوکس آمل، باشگاه سهند لنجان، هیات انجمن‌های ورزشی فلاورجان، پادرای فارس و باشگاه فرهنگیان مسجد سلیمان اعلام کرد.

بانوان طلایی‌پوش اصفهان، پیروز شهرآورد نصف جهان شدند

تیم فوتبال بانوان فولاد مبارکه سپاهان با شکست دادن ذوب‌آهن، پیروز شهرآورد اصفهان شد.

دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن از هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه در مجموعه صفایه مبارکه اصفهان برگزار شد و در پایان تیم سپاهان پیروز میدان شد.

این دیدار را تیم سپاهان در یک بازی برتر و هجومی با نتیجه چهار بر صفر برد تا جایگاه خود را در جدول مستحکم کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha