مردم در انتخاب افراد اصلح دقت کرده و با آگاهی رای دهند

ایرنا - سنندج - امام جمعه بیجار با اشاره به آغاز مهلت تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید در انتخاب افراد اصلح دقت کرده و با آگاهی کامل به کاندیدای مورد نظرشان رای دهند.

حجت الاسلام علی مرادی شامگاه جمعه در آیین ولادت حضرت فاطمه (س) در مسجد فاطمیه بیجار اظهار داشت: دوره حساسی در پیش است و اگر بدون دقت و احساسی بخواهیم رای دهیم جز ضرر و خسران برای خود و جامعه حاصلی نخواهد داشت.

وی افزود: وظیفه همه آحاد جامعه است که با شناخت کامل، دقت و توجه به برنامه ها و سخنرانی کاندیداها در اماکن عمومی و ستادها، کیانی را انتخاب کنند که حرف و عمل آنها یکی باشد و توان اجرای تعهدات خود به مردم را داشته باشند.

حجت‌الاسلام مرادی اضافه کرد: هر چه در انتخاب فرد اصلح با آگاهی و درست عمل کنید، آن وقت می توان به داشتن مجلسی مقتدر و کارآمد امیدوار بود.

امام جمعه بیجار با اشاره به فرا رسیدن میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر و زن یادآور شد: حضرت خدیجه(س)، سال ها تحت تربیت پیامبر اسلام قرار گرفتند تا لایق مقام مادر برای دختری از زلاله عصمت و طهارت باشند ضمن اینکه نور عبادت حضرت زهرا (س) موجب فخر خداوند بر تمام فرشتگان و ملائکه مقرب الهی است.

وی تاکید کرد: محبین حضرت فاطمه زهرا (س) به وعده الهی از آتش جهنم محفوظ هستند و این وعده تنها مختص مادر سادات و دوستداران و عاشقان ایشان است.

حجت‌الاسلام مرادی گفت: چقدر زیبا و پسندیده است سالروز ولادت آن بانوی بزرگ روز مادر و زن نام گرفته که این عنوان زیبنده مادران و دختران ایران اسلامی است.

امام جمعه بیجار افزود: مطالعه زندگی آن حضرت در منزل پدر سپس در مقام همسری امیرالمومنین (ع)، زیباتر و آموزنده تر از هر کتاب روانشناسی و  هر نوع مشاوره ای برای زنان و دختران کشورمان است تا برای زندگی از ایشان الگو بگیرند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha