سرمربی شاهین بوشهر: رضایت هواداران و امیدواری آنها خوشحال کننده‌است

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: رضایت هواداران شاهین از برد برابر ماشین سازی و امیدواری آنها به بازی‌های آینده برایم خوشحال کننده‌است.

میشو کریستیچوویچ جمعه شب پس از برد ۳ بر ۱ تیمش برابر ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران افزود: پیروزی برابر ماشین سازی تبریز سومین برد پیاپی ما در لیگ بود و خدا را شکر می‌کنم که همه با هم یک کار بزرگ کردیم.
وی بیان کرد: قسمت‌هایی از بازی خوب بودیم ولی در برخی دقایق انتظارات برآورده نشد.
کریستیچوویچ ادامه داد: ماشین سازی بازیکنان با کیفیت و با شخصیتی دارد که بازی برابر آنها سخت و دشوار است‌.
وی در ارتباط با ضعف شاهین در نیمه دوم افزود: شرایطی نداریم که در همه دقایق به حریف فشار وارد کنیم هنوز  قدرت کافی را بدست نیاورده‌ایم.
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: در این بازی بازیکنانی مثل شریفات، حیدری و دورقی مصدومیت جزیی داشتند ولی با این وجود ناگزیر به بازی گرفتن آنها بودیم.

کریستیچوویچ ادامه داد: از این پس ۱۴ روز بازی‌های سخت تیم ما شروع می‌شود و امیدواریم کاری را که شروع کردیم منجر به بقا تیم در لیگ شود.

سرمربی شاهین بوشهر در ارتباط با عقب نشسن تیمش در نیمه دوم اظهار داشت: باید اعتراف کنم که در مجموع قدرت کافی را نداریم که بتوانیم در تمام بازی به حریف فشار وارد کنیم.

وی افزود: من جادوگر نیستم و بازیکنان نیز باید تمرین‌های بیشتری انجام دهند زیرا وقتی ایرانی‌ها به خدا اعتقاد دارند باید تلاش بیشتری کنند تا خدا نیز به آنها کمک کند.

کریستیچوویچ ادامه داد: شاهین برای گرفتن ۲ بازیکن از محل سهمیه فیفا ظرفیت دارد که با جذب آنها توان تیم بیشتر خواهد شد.
وی افزود: پس از بازی برابر ماشین سازی ۱۴ روز استراحت داریم و همان طور که به بازیکنانم قول داده بودم با توجه به کسب برد سه روز به آنها استراحت می‌دهم و دوباره تمرین‌های تیم از سر گرفته شود.
کریستیچوویچ افزود: در نیم فصل نخست تنها ۶ گل زدیم ولی اکنون در سه بازی هشت گل زده داریم که امیدوارم بازیکنان همین طور خوب تمرین کنند و با این روش به موفقیت برسند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =