۲۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۱
کد خبرنگار: 3040
کد خبر: 83674217
۰ نفر
ماندگاری: دوم اسفند روز بیعت با حاج قاسم سلیمانی است

تهران - ایرنا - حجت الاسلام والمسلمین «محمدمهدی ماندگاری» از وعاظ سرشناس تهران گفت: روز دوم اسفند روز اعلام بیعت با حاج قاسم سلیمانی و یاران شهید او است و به همین دلیل، همه باید به صورت گسترده و پرشور در انتخابات شرکت کنیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماندگاری این سخنان را در مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت « هادی طارمی» محافظ سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده بزرگ جبهه مقاومت بیان کرد که  امروز جمعه با حضور گسترده مردم و خانواده شهدا در منطقه شادآباد در جنوب غربی تهران برگزار شد.

در این مراسم در حسینیه اباعبدالله الحسین (ع) در منطقه 18 تهران، شماری از شخصیتهای سیاسی و نظامی از جمله «حسین امیرعبداللهیان» دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل نیز حضور داشتند.

حجت الاسلام ماندگاری با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه آینده اظهارداشت: ما مجلسی می خواهیم که نمایندگانش وفادار به آرمانهای شهدا باشند و راه حاج قاسم سلیمانی را ادامه دهند.

وی افزود: در دنیا برای پیداکردن متخصصان در هر زمینه ای به دانشگاه مربوطه مراجعه می کنند و دانشگاه پرورش یاور و ناصر و مدافع دین، مکتب جهاد و شهادت است.

ماندگاری، مکتب جهاد و شهادت را دارای سه ویژگی دانست و آنها را به ترتیب، تسلیم ولایت بودن، قوی بودن و امیدواربودن بیان کرد.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی و یارانش در جنگ نظامی با دشمن قوی بودند ولی ما فقط جنگ نظامی نداریم بلکه جنگ را در همه ابعاد آن اعم از سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی داریم و باید در همه زمینه ها قوی باشیم.

ماندگاری تصریح کرد: به همین دلیل، ما نباید در انتخابات به کسانی رای بدهیم که تسلیم ولایت نیستند و به نصرت الهی امید ندارند.

در این مراسم چندتن از مداحان اهل بیت (ع) نیز در سوگ شهید سلیمانی و یارانش نوحه سرایی کردند.

مراسم تشییع پیکر شهید هادی طارمی از محافظان سردار سلیمانی سه شنبه ۱۷ دی ماه امسال با حضور گسترده و حماسی مردم برگزار شد.

پیکر این شهید در کنار برادر شهیدش، جواد طارمی از شهدای دوران دفاع مقدس در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =