۲۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۲
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83674212
۰ نفر

برچسب‌ها

یخبندان صبحگاهی در برخی مناطق و کاهش ابر تا فردا

رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: به تدریج از اواخر وقت امروز کاهش ابر و برای صبح فردا در بعضی مناطق استان یخبندان مورد انتظار است.

مازیار غلامی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه سرد و بارشی در منطقه است؛ بنابراین طی امروز ابرناکی و مه آلود بودن هوا، کاهش دما، بعضی ساعات بارندگی و وزش باد و همچنین در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: به تدریج از اواخر وقت جمعه کاهش ابر و برای صبح شنبه در بعضی مناطق یخبندان مورد انتظار است؛ ضمن انکه از اواخر وقت یکشنبه با ورود سامانه بارشی دوباره شرایط برای بارندگی، وزش باد،   کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات و دامنه ها فراهم می شود.

غلامی بیان کرد: بیشترین و کمترین دمای هوای استان طی ۲۴ ساعت گذشته  به ترتیب آستارا و منجیل با ۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و  ماسوله با یک درجه سانتی گراد بالای صفر بوده است.

سرپرست پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای رشت نیز طی شبانه روز گذشته پنج و دو درجه سانتی گراد بالای صفر ثبت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =