تولیت آستان قدس رضوی بر تقویت همکاری‌ با جهاد دانشگاهی تاکید کرد

مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی در دیدار رییس و معاونین جهاد دانشگاهی بر تقویت همکاری‌ برای طراحی و اجرای پروژه‌های علمی و فرهنگی تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی روز جمعه در دیدار حمیدرضا طیبی با تقدیر از اقدامات و عملکرد جهاد دانشگاهی، این نهاد را از رویش‌های مبارک انقلاب اسلامی دانست و گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد نتایج و خروجی‌های مؤثر این همکاری‌ها به صورت روشن و آشکار در عرصه‌های مختلف باشیم.

وی افزود: جهاد دانشگاهی می‌تواند پشتوانه علمی خوبی برای آستان قدس رضوی در پیشبرد اهداف خود باشد.
وی ادامه داد: آستان قدس رضوی آمادگی دارد برای مشارکت در طراحی و اجرای پروژه‌های علمی و فرهنگی، تعالی سطح خدمت‌رسانی به زائران و ارتقای سطح علمی، فرهنگی و معنوی زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) با جهاد دانشگاهی همکاری داشته باشد. 
حجت الاسلام والمسلمین مروی گفت: گسترش و نظام‌مند نمودن روابط علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی، تمرکز به رویکرد علمی و معنوی به دور از سلیقه محوری در طراحی و اجرای برنامه‌ها، کاهش تصدیگری و بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و نخبگان در جهت رفع نیازهای آستان قدس رضوی از رویکردهای این نهاد دینی و فرهنگی است.
در این دیدار که با حضور معاونین جهاد دانشگاهی و مدیران علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی انجام شد، دکتر طیبی گزارشی از عملکرد، فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده جهاد دانشگاهی ارائه کرد و پیرامون بسترهای همکاری مشترک میان آستان قدس رضوی و جهاد دانشگاهی بحث و تبادل نظر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =