۲۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۴
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83674167
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مشکل قطع برق  ۸۰ روستای استان اردبیل برطرف شد

اردبیل - ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: مشکل قطع برق ناشی از بارش سنگین برف در ۸۰ روستا در شهرستان‌های خلخال ، گرمی و نمین این استان برطرف شده است.

حسین قدیمی روز جمعه در بازدید از عملیات رفع مشکل قطعی برق تعدادی از روستاهای خلخال به خبرنگار ایرنا افزود: در جریان بارش برف روزهای ۲۱ و۲۲ بهمن‌ماه امسال برق ۸۱ روستای استان از جمله ۷۱ روستای شهرستان خلخال و ۱۰ روستا در شهرستان‌های نمین و گرمی بر اثر کولاک برف قطع شده بود که با تلاش ماموران هم‌اکنون به جز روستای بفراجرد در بخش مرکزی خلخال برق سایر روستاها وصل شده است.

وی اظهارداشت: مشکل قطعی برق بیشتر روستاهای خلخال در همان شرایط بارش برف و کولاک انجام شد و  مشکل برق روستای بفراجرد خلخال ناشی از مسدود شدن راه ارتباطی این روستا بوده و با بازگشایی راه ارتباطی روستا و فراهم شدن زمینه دسترسی ماموران شرکت برق خلخال به امکانات برق‌رسانی، برق این روستا نیز بزودی وصل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از اعزام اکیپ‌های کمکی از این استان به استان بحران‌زده گیلان در طول هفته جاری خبر داد و گفت: برای کمک به راه‌اندازی مجدد برق مناطق خاموش شده این استان،  شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل اقدام به اعزام ۳۹ نفر نیروی انسانی مجرب با تجهیزات کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =