معاون استاندار لرستان: اوضاع در پلدختر آرام است

خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به وقوع درگیری در بین طرفداران ۲ نامزد انتخاباتی در پلدختر گفت: اوضاع در این شهرآرام است و مشکل خاصی وجود ندارد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان ، محمود ثمینی روز جمعه  با بیان اینکه نامزدهای انتخابات باید حرکات هواداران خود را مدیریت کنند زیرا که هرگونه تخلف طرفداران به نام کاندیداها ثبت می شود.اظهار داشت: در حال حاضر مشکلی در شهرستان پلدختر وجود ندارد و  کمی بی دقتی توسط برخی طرفداران ۲ کاندیدا پنجشنبه شب در این شهر صورت گرفته بود.

وی اطهار داشت:متأسفانه بی دقتی‌هایی که انجام شده منجر به یک مورد تیر اندازی با سلاح شکاری شده و تعداد خیلی کمی هم سنگ پرانی صورت گرفته است.

ثمینی با بیان اینکه چند نفری در این درگیری مجروح سطحی شده اند که مداوا و مرخص شده اند ادامه داد: به طرفین درگیری هشدار داده شده که مراقبت کنند و مراقب حامیان، طرفداران و رفتار آنها باشند و در چارچوب قانون فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه کاندیداها و طرفداران آنها قانون را رعایت کنند ، گفت: کاندیداها و طرفداران آنها خویشتن داری و در عین حال تبلیغات سالم را مورد توجه داشته باشند.

در شهرستان پلدختر ۱۶ نامزد انتخاباتی برای راهیابی یک نفر به مجلس شورای اسلامی با هم رقابت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =