یگان‌های ارتش به یاری محاصره ‌شدگان برف در چاراویماق شتافتند

تبریز - ایرنا - همه جاده‌های اصلی و راه‌های روستایی شهرستان چاراویماق در جنوب آذربایجان‌شرقی به دلیل بارش برف سنگین مسدود است و یگان‌های ارتش به یاری مردم در محاصره برف می‌شتابند.

به گزارش جمعه ایرنا، یگان های ارتش به مردم در محاصره برف روستاهای شهرستان چاراویماق در ۱۹۳ کیلومتری جنوب تبریز، آذوقه و نان می رسانند.

با رسیدن نیروهای ویژه گروه ۱۱ ارتش، حدود ۸۰ خودرو به همراه مسافرانشان که در برف و کولاک چاراویماق و هشترود گرفتار شده بودند، نجات یافتند.

فرمانده گروه یازده ارتش در مراغه در این باره به خبرنگاران گفت: با اعزام ۵ دستگاه ماشین کریس سنگین برای کمک رسانی به مناطق برف گیر چاراویماق و هشترود که قابلیت عبور در شرایط سخت برفی و یخبندان دارند، برای امداد رسانی تا ۴ روز در آن منطقه حضور خواهند داشت.

امیر سرتیپ نوری افزود: برای ساکنان روستاهایی هم که راهشان بر اثر کولاک مسدود شده است، با ۲ دستگاه خودروی ویژه ارتش، اقلام مورد نیاز از جمله آذوقه و غذای کنسرو امداد رسانی می شود.

وی ادامه داد: به فرمانداران چاراویماق و هشترود اعلام کرده ایم خودروهای امدادی و تجهیزات این گروه آماده رساندن کمک ها به روستاهای این منطقه است.

راه حدود ۱۵۰ روستای چاراویماق مسدود شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =