تبلیغات منفی ترفند دشمن برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات است

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بر روی انتخابات اسفند ماه امسال متمرکز شده اند و با تحریم های گسترده تر و نشر تبلیغات وسیع برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات، فعال شده اند.

عزیزاله شهبازی روز جمعه در نشست ستاد انتخابات استان البرز با حضور معاونان استانداری، فرمانداران، بخشداران و روسای کمیته های انتخابات افزود: کارگزاران نظام مسوولیت سنگینی بر عهده دارند که اجرای قانون انتخابات و امنیت از اهم این وظایف است.
استاندار البرز ادامه داد:  عدم مشارکت مردم در انتخابات به طور قطع در امنیت کشور تاثیر بسزایی دارد و در مقابل نیز حضور و حمایت مردم موجبات افزایش اقتدار و امنیت کشور را فراهم می کند.
وی گفت: دشمنان، همه آحاد جامعه ما را در یک جبهه می بینند بنابراین در شرایطی که کشور مورد تهدید واقع شود، هیچ جناح و سمت و سویی مستثنی نیست.
شهبازی با اشاره به اینکه اکنون دغدغه اصلی مردم اشتغال، معیشت و کاهش نرخ بیکاری است، افزود: اقدامات حزبی و گروهی مد نظر مردم نیست بلکه آنها بدنبال مسوولانی هستند که در راه حل مشکلاتشان قدم بردارد.
استاندار البرز اضافه کرد: تبلیغات با هدف ناکارآمد جلوه دادن نظام و ایجاد فضای یاس و ناامیدی برخلاف قوانین است و به طور قطع با آنها برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در دور قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی ۵۴ درصد مردم البرز مشارکت داشته اند، گفت: در این هفته با تشکل های مختلف استان دیدار و گفتگو خواهیم داشت.
شهبازی با بیان اینکه نباید دست روی دست بگذاریم که دشمنان با تبلیغات منفی به اهداف خود برسند، افزود: نباید با انتشار اخبار منفی و ناامید کننده، جامعه را مایوس کنیم چراکه دستاوردهای نظام بسیار است و بی شک انعکاس آنها موجبات غرور و افتخار مردم را بیش از پیش فراهم می کند.
وی  با تاکید بر اینکه باید بستری را مهیا کنیم که تمام کاندیداها بتوانند خود را به مردم معرفی کنند، ادامه داد: حضور پرشور رای اولی ها از اهمیت بالایی برخوردار است و فرمانداران باید برای آنها همایش هایی برگزار کنند.
ظرفیت جوانان و بانوان در ادوار مختلف تاریخ

وی به نقش موثر بانوان و جوانان در ادوار مختلف تاریخ کشور اشاره کرد و گفت: همواره دشمنان از طریق بانوان و جوانان، تهدیدات خود را اجرایی کرده بنابراین باید از این ظرفیت ارزشمند که همیشه حامی برنامه های نظام بوده اند، بهره برداری شود.
استاندار البرز افزود: در البرز انتخاباتی رقابتی خواهیم داشت و جناح های مختلف در حال فعالیت هستند چراکه تمام آنها خانواده انقلاب هستند و هر زمانی که دشمن قصد دست درازی به نظام و کشور را داشته، همه کنار هم ایستادیم.
وی بر ضرورت حفظ و اجرای امنیت انتخابات با تدابیر ویژه، تاکید کرد و گفت: از فرمانداران انتظار می رود که روز جمعه با اقتدار و نظم به برگزاری انتخاباتی امن و سالم بپردازند.
شهبازی افزود: رسانه ها و بویژه صدا و سیما تلاش های خود را برای جلب مشارکت مردم آغاز کرده اند و تامین به موقع تجهیزات و نیروی انسانی در روند برگزاری انتخابات از سوی کمیته های مربوطه از اهمیت بالایی برخوردار است.

 دشمنان در فضای مجازی فعال هستند 

وی با بیان اینکه طبق منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای دولت، مجموعه استان متحد و همدل در حال انجام وظایف خود هستسیم، ادامه داد: کشور در شرایط حساسی تهدید، تحریم و غیرمتعارفی قرار دارد و دشمنان به طروق مختلف درصدد ایجاد اختلال در روند اقدامات و برنامه های کشور هستند که حملات متعدد سابیری و سو استفاده از بسترهای مجازی، نمونه ای از توطئه های معاندان است.

 وی تاکید کرد: نباید با انتشار اخبار منفی و ناامید کننده، جامعه را مایوس کنیم چراکه دستاوردهای نظام بسیار است و بی شک انعکاس آنها موجبات غرور و افتخار مردم را بیش از پیش فراهم می کند.

استان سه میلیون نفری البرز دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، روز جمعه دوم اسفندماه برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =