انتخاب نمایندگان کارآمد باعث اصلاح امور کشور می شود

انزلی-ایرنا-امام جمعه شهرستان بندرانزلی تاکید کرد: انتخاب نمایندگان کارآمد و ولایتمدار از سوی مردم همیشه در صحنه ایران موجبات اصلاح امور در کشور را پدید می آورد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته شهرستان بندرانزلی با تشکر از حضور پرشور مردم انزلی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن این شهر ساحلی اظهار کرد: متاسفانه برخی  نامزدهای انتخاباتی از امکانات دولتی برای تبلیغات خود استفاده می کنند که علاوه بر اینکه  تخلف و حرام است از دستگاه قضایی انتظار می رود با اینگونه تخلفات به شدت برخورد کند.

وی با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی باید با رای پاک به مجلس راه پیدا کنند افزود: نامزدهای انتخاباتی باید مراقب رفتار خود و اطرافیان خود باشند و شور و نشاط انتخاباتی را با رعایت اخلاق به وجود آورند چرا که مجلسی عصاره فضایل ملت است که نمایندگانش با رای پاک و به دور از هرگونه شیوه های رایج غیر اخلاقی به مجلس راه پیدا کرده باشند.

امام جمعه بندرانزلی با بیان اینکه انتخاب نماینده کارآمد موجب اصلاح امور کشور می شود تصریح کرد: اکثر مشکلات و نابسامانی های کشور به خاطر ناکارآمدی مجلس در دوران مختلف و خصوصا در مجلس دهم بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم و حضور پررنگ آن ها در پای صندوق های رای وظیفه همه مردم و مسئولان و نامزدهای انتخاباتی است گفت: به خاطر برخی ناکارآمدی های نمایندگان دوره های گذشته مجلس و تبلیغات سوء دشمنان و همچنین مشکلات اقتصادی و ناکارآمدی مدیران ، مردم از حضور در پای صندوق های رای نومید شده اند.

وی با اشاره به اینکه دلسردی مردم از حضور درپای صندوق های رای باعث می شود نماینده ناکارآمد به مجلس راه پیدا کند افزود: حضور گسترده و حداکثری مردم در پای صندوق های رای باعث می شود نماینده شان با پشتوانه بالاتری به مجلس برود.

خطیب جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه نماینده مجلس باید نسبت به موضوعات ملی و بین المللی صاحب نظر و واقف بوده و در تصمیم گیری ها موثر باشد تصریح کرد: نمایندگان مسئولیت های فراوان و موثری در حوزه انتخابیه شان دارند و مردم در انتخاب نمایندگان تنها به گرایش سیاسی و جناح آن ها توجه نکنند.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین با اشاره به اینکه خرید و فروش رای حرام بوده و هیچ توجیهی ندارد خاطر نشان کرد: نماینده باید اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد و باید کارآمدی و توانمندی برای برنامه ریزی صحیح داشته باشد.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =