خطیب جمعه آستارا: نامزدها به جای تخریب رقبا برنامه‌های خود را ارائه کنند

آستارا - ایرنا - امام جمعه موقت آستارا گفت: نظام اسلامی در تایید صلاحیت نامزدها بزرگترین منت را در حق آنها قائل شده‌است و آنان باید در ایام تبلیغات، بجای تخریب همدیگر به معرفی طرح‌ها و برنامه‌های خود بپردازند.

حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلای آستارا اظهار کرد: ۹۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس رد صلاحیت شدند و مردم باید در انتخاب نامزدها به شاخص های انقلابی گری، دوری از فساد، ولایتمداری و کارآمدی توجه کنند.

وی بیان کرد: هواداران نامزدها از چسباندن عکس و پوستر نامزدها بر دیوار اداره ها، اماکن عمومی و صندوق های صدقات خودداری و در چارچوب قانون، زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.

امام جمعه موقت آستارا وصیت نامه شهید سردار سلیمانی را حاوی نکات ارزشمند دانست و بیان کرد: در این وصیت نامه پرمحتوا به ولایت مداری به عنوان ستون خیمه اسلام تاکید شده است و مسئولان باید در امر خدمتگزاری، شهید سلیمانی را الگوی خود قرار دهند.

صالحی گفت: تشییع پیکر باشکوه سردار دلها، بمباران پایگاه نظامی آمریکا در عراق و شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکم مردم ایران به آمریکا بود و مشارکت در انتخابات و انتخاب افراد صالح، سیلی بعدی ملت به دشمن خواهد بود.

وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت زهرا (س) بانوان جامعه اسلامی را به پیروی عملی از سیره آن بانوی بزرگ عالم اسلام دعوت کرد.

فرماندار آستارا هم در بین الصلاتین در جمع نمازگزاران گفت: دولت، مردم و داوطلبان سه رکن اساسی انتخابات هستند و حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای از اهمیت خاصی برخوردار است.

حسن رستم زاد اظهار کرد: داوطلبان در سخنرانی های عمومی و تبلیغات خود، موازین ادب و فرهنگ را رعایت و در چارچوب قانون حرکت کنند و از تخلفات در ایام تبلیغات چشم پوشی نخواهد شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است و ۱۴ نامزد در این حوزه انتخابیه برای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی رقابت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =