امام جمعه کیش: نمایندگانی مومن، انقلابی و شجاع را انتخاب کنید

کیش- ایرنا - امام جمعه کیش مردم را به حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی فراخواند و از آنان خواست تا از بین نامزدها، نمایندگانی مومن، انقلابی و شجاع را انتخاب کنند.

 حجت الاسلام والمسلین حسن زاده در خطبه های نماز جمعه، انتخابات دوم اسفند را رویدادی بسیار مهم و تعیین کننده بیان کرد و با اشار به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: معیارهای خویشاوندی و قومی را کنار بگذارید و با مطالعه و تحقیق نمایندگانی شایسته  را انتخاب کنید.
 امام جمعه کیش در فراز دیگری از خطبه ها میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت و با گرامیداشت مقام بانوان و مادران خواستار توجه مردم و مسئولان به موضوع خجاب شد.
وی افزود: حضرت زهرا (س) تجلی تمام زنان مقدس قرآن است و توجه به ویژگی های بارز این بانوی نمونه به ارتقاء ارزش های اخلاقی جامعه کمک می کند.
امام جمعه کیش ۲۹ بهمن و روز اقتصاد مقاومتی را نیز گرامیداشت و گفت: اجرای کامل اقتصاد مقاومتی به استقلال اقتصادی کشور می انجامد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده از حضور پر شور مردم و گردشگران کیش در راهپیمایی ۲۲ بهمن و مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی قدردانی کرد و همگان را به مطالعه و تامل در وصایای آن سردار شهید دعوت کرد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =