«پوگبا» بعد از یورو آماده بازگشت به تورین است

تهران- ایرنا- مدیر برنامه «پل پوگبا» اعلام کرد که مرد فرانسوی از ایده بازگشت به یوونتوس برای فصل آینده استقبال می‌کند.

پوگبا ۲۶ ساله از باکسینگ دِی (تعطیلی عمومی بعد از سال نو میلادی) و پس از مصدومیت از ناحیه قوزک پا برای منچستریونایتد به میدان نرفته و در این مدت شایعات زیادی پیرامون وی و ترک اولدترافورد مطرح شده است.

در این بین، «ماینو رایولا» که در ماه دسامبر سال گذشته گفته بود که موکلش اولدترافورد را ترک نمی‌کند، حالا از احتمال بازگشت ستاره تیم ملی فرانسه به تورین خبر داده است.

رایولا در این باره گفت: ایتالیا برای پوگبا مثل خانه‌اش است و از این رو با برگشت به یوونتوس مشکلی ندارد اما باید منتظر بمانیم و ببینیم بعد از رقابت‌های یورو چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: پل دوست دارد در بالاترین سطح فوتبال بازی کند اما اگر یونایتد در شرایط دشواری قرار داد، نمی‌تواند باعث محو شدن او و فوتبالش شود.

یونایتد در غیاب پوگبا از میانه زمین در گلزنی ناکام بوده و با وجود امضای قرارداد با «برونو فرناندز» در ماه گذشته، «اوله گانر سولسشر» گفته است که خرید فرناندز به این معنا نیست که پوگبا در تابستان اولدترافورد را ترک می‌کند.

پوگبا پیش از پیوستن به یونایتد در سال ۲۰۱۲، برای مدت چهار سال در تورین حضور داشت و به همراه بانوی پیر چهار بار پیاپی سری‌آ ایتالیا را فتح کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =