شهید سلیمانی ثابت کرد انسانیت تراز اصلی انقلاب اسلامی است

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس سپاه پاسداران ثابت کرد انسانیت تراز اصلی انقلاب اسلامی است.

سید جلال حسینی روز دوشنبه در جمع بسیجیان سمیرم در نمازخانه سپاه ناحیه این شهرستان، اظهار داشت: شهید سلیمانی در عین اینکه سرباز ولایت بود،مردم‌دار و مردم‌گرا هم بود؛ او بسیار مهربان اما با صلابت و مقتدر، تاکتیکی و عملیاتی و در همان حال استراتژیست و همچنین عارفی بود که جهانی می‌اندیشید و افق دیدگاهش فراملی بود.

مسوول سیاسی  نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان با بیان برخی شاخص های نماینده تراز انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: در همین زمینه باید اشاره کرد که نمی‌خواهد به مردم خدا را ثابت کنیم، بلکه باید ثابت کرد که خدایی هستیم تا مردم به سراغمان بیایند.

وی انقلابی و مومن بودن یک نماینده را ویژگی ضروری وکیل مردم عنوان کرد و گفت: امروز بیشتر از هر زمانی نیاز به چنین نمایندگانی داریم تا بتوانیم امید را بار دیگر در دل مردم زنده کنیم.

سرهنگ حسینی انقلاب اسلامی امروز را دارای اقتدار و امنیت دانست و افزود: اگر دیروز چالش آمریکا و استکبار به هم ریختن افکار یا شهرهای ایران بود امروز، چالش بر سر حضور ایران مقتدر در مرزهای رژیم صهیونیستی و برچیدن بساط نفوذ نامشروع آمریکا از منطقه غرب آسیاست.

معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصفهان ادامه داد: آمریکا در دوران کنونی گرفتار افول اقتصادی و فرهنگی است بطوریکه ۴۵ درصد تولید ناخالص این کشور به ۲۳ درصد کاهش یافته و طبق پیش بینی اقتصاددان‌ها به ۱۳ درصد هم خواهد رسید.

وی بدهی ۲۲ تریلیون دلاری آمریکا  که هفت برابر بودجه این کشور است را یادآور شد و تصریح کرد: دلار و همه‌گیری آن همچنان عاملی برای سرپا ماندن آمریکاست که این هم به‌تدریج با هوشیاری دیگر دولت ها تنزل خواهد یافت.

حسینی خستگی ناپذیر و دارای همت جهادی، حاضر در میان مردم و آگاه به نیازها، حرکت در مسیر آرمان‌ها و پیشرفت کشور و پایبندی به اقتصاد مقاومتی و نگاه نداشتن به بیرون مرزها را از دیگر ویژگی‌های نماینده تراز مجلس شورای اسلامی از دیدگاه رهبر انقلاب عنوان کرد.

معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) تاکید کرد: انتخاب نمایندگان اصلح برای حضور در مجلس می‌تواند موفقیت‌های زیادی برای کشور به ارمغان بیاورد و مجلس را به راس امور کشور بازگرداند اما انتخاب نمایندگان اصلح بدون استفاده از سفارش‌های رهبر معظم انقلاب ممکن نیست و رهنمودهای ایشان همیشه چراغ راه بوده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha