انتخابات، محور اصلی خطبه‌های نماز جمعه شهرستان‌های استان یزد

یزد- ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: دنیا همانند راهپیمایی مردم قهرمان ایران در یوم‌الله ۲۲ بهمن، بار دیگر منتظر خلق حماسه‌ای عظیم‌تر در انتخابات دوم اسفندماه جاری است.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های نمازجمعه امروز با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن امسال به رغم تمام تهدیدها و تحریم‌ها خیلی باشکوه و متفاوت از سال‌های گذشته برگزار شد افزود: مردم ما  در انتخابات مجلس شورای اسلامی بار دیگر قدرت و دلبستگی خود را به ادامه راه انقلاب اسلامی نشان می‌دهند.

وی ادامه داد: رای مردم و حضور گسترده در پای صندوق‌های آرا مشت محکمی بر دهان مخالفان داخلی و خارجی نظام است و قدرت جامعه را در برابر هجمه دشمنان نشان می‌دهد، بنابراین همه باید جدی در این میدان سیاسی وارد شوند.

امام جمعه مهریز گفت: هر برگ‌رای، تضمین کننده اقتدار آینده کشور در برابر سیل توطئه‌های استکبار است و مردم ما در ۴۰ سال گذشته بارها نشان داده‌اند که هیچگاه از نظام و ارزش‌های دینی و انقلابی جدا نمی‌شوند.

محی‌الدینی تاکید کرد: باید مردم با بررسی دقیق و شرایط، به فرد اصلح در خط امام و رهبری که متدین، انقلابی ، شجاع ، روحیه انقلابی و کفرستیز است رای دهند و آینده نظام را در مقابل توطئه‌ها مصون نگه دارند.

وی از حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله  ۲۲ بهمن امسال و برگزاری باشکوه آن قدردانی کرد و از مسوولان خواست به فکر مردم و فع مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها باشند که یک کار مهم و مورد نیاز اصلی کشور است .

امام جمعه مهریز همچنین فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر را به بانوان تبریک گفت و اظهار داشت: سعادت دنیا و آخرت در گرو عمل به فرامین الهی و زندگی ائمه اطهار (ع) و زهرای مرضیه است .

***

امام جمعه ابرکوه گفت: مجلس یازدهم سنگ‌بنای مجالس در ادوار آینده و خشت اوّل قوهّ مُقننّه در گام دوّم انقلاب است و چیدمان این مجلس نقشی تعیین کننده در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ خواهد داشت .

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه امروز شهر ابرکوه افزود: مردم توجه داشته باشند که سرنوشت کشور را  در عرصه‌های قانون قانونگذاری و مدیریت قانون در کشور به دست چه کسانی می سپارند.

وی اظهار کرد: دوست و دشمن چشمشان به حضور شما مردم در این انتخاب دوخته شده است ، دوستان امید شرکت حداکثری و دشمنان تبلیغ شرکت حدّاقلی را در انتخابات دارند لذا با حضور تان امید دشمنان را نا امید کنید. 

حسینی ادامه داد: آگاهانه در پای صندوق های اخذ رأی حضور داشته باشید و به فرد اصلح ،کارآمد و کاردان و متخصّص رای دهید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =