حضور مردم در انتخابات تثبیت کننده امنیت و دفاع از وطن است

سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام همچون راهپیمایی و انتخابات در راستای تثبیت امنیت و دفاع از آب و خاک و وطن بسیار موثر است.

ماموستا سیداحسن حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سنندج اظهار داشت: کُردستانی‌ها با غیرت کُردانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری پرشور داشتند و به امید خدا در انتخابات هم که آزمون دوم است حضور حداکثری خواهند داشت.

وی افزود: مردم در انتخابات افراد اصلح را برگزینند و نامزدهای انتخابات هم در طول تبلیغات اصراف نکرده و یکدیگر را تخریب نکنند و هر کدام که انتخاب شدند در خانه ملت به مردم خدمت کنند.

ماموستا حسینی ضمن تسلیت اربعین سردار سلیمانی اضافه کرد: این شهید والامقام کسی بود که هم در زمان حیاتش منشا امنیت و خیر و برکت بود و هم شهادتش باعث وحدت و انسجام ملی شد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به یکی از روایات حضرت علی (ع) گفت: شیطان، نفس عماره و دنیای مذموم سه دشمن انسان هستند و اگر انسان می‌خواهد موفق باشد باید این سه دشمن را دفع و سرکوب کند.  

ماموستا حسینی تاکید کرد: شیطان انسان را از تشویق به انجام گناهان کوچک به دامن گناهان بزرگتر می‌اندازد و سپس به کفر می‌کشاند.

وی گفت: دنیای مذموم پر از زرق و برق، خودخواهی، خودرایی و تجملات است دشمن انسان محسوب می‌شود اما مومن می‌تواند دنیای ممدوح را به مزرعه آخرت خود تبدیل کند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =