نامزدها و هواداران کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: نامزدها و طرفداران کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اخلاق و ادب را رعایت کنند چراکه مجلس باید کانون اخلاق پسندیده باشد.

آیت‌الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی اراک افزود: مجلس جایگاه افراد با صداقت است که با الگوگیری از اخلاق اسلامی به مردم خدمت کنند.

وی اظهار داشت: مجلس باید برای اعتلای کشور، خدمت صادقانه به نیازمندان و پیشرفت جامعه پیشتاز باشد و نمایندگان باید در کاهش مشکلات مردم نقش اصلی را ایفا کنند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی افزود: هفت هزار  نفر در کشور توسط شورای نگهبان برای رقابت در انتخابات تایید صلاحیت شدند و در استان مرکزی نیز ظرفیت مناسبی از همه جناح‌ها در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

وی اظهار داشت: مردم استان مرکزی روز دوم اسفندماه امسال، یکپارچه پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ماهیت پلید آمریکا و برخی مزدوران جنایتکار در شهادت سپهبد سلیمانی برای جهانیان آشکار شد و با خون پاک سردار دل‌ها، توطئه‌های پلید آنان مشخص شد.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: خون سردار سلیمانی همچنان با گذشت چهل روز عظمت می‌آفریند و ملت‌های مسلمان را متحد و یکپارچه می‌کند.

وی اظهار داشت: شهادت سپهبد سلیمانی و یارانش برای تحکیم شجره طیبه انقلاب اسلامی و وفاداری به اسلام، افتخار است.

وی با تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر و زن افزود: زهرای مرضیه (س) الگوی همگان در دنیا و آخرت و اسوه حسنه است.

نماز عبادی سیاسی جمعه در ۳۳ نقطه استان مرکزی برگزار می شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =