امام جمعه موقت زاهدان: ملت ایران جبهه مقاومت را با اقتدار حمایت می‌کند

زاهدان - ایرنا - امام جمعه موقت زاهدان گفت: پیام مردم ما در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن به آقای ترامپ و سران خودفروخته عرب این بود که ما با هشیاری و آگاهی جبهه مقاومت را با اقتدار حمایت می کنیم و هیچگاه سنگرهای آن را خالی نمی‌گذاریم.

حجت الاسلام سید خلیل حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلی قدس زاهدان با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور میلیونی و معنادار راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیامهای مهمی با خود داشت که یکی از این پیامها به دشمنان بود که توطئه ها و تلاش های آنان برای کمرنگ کردن حضور مردم هیچ تاثیری در عزم و اراده ملت ما ندارد.

وی با بیان اینکه پیام دیگر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود:  مسولان عزیز قدر این مردم شریف، نجیب و از خود گذشته را بدانید، اکنون نوبت شماست که در خدمت به مردم لحظه ای کوتاهی نکنید و از این فرصتی که خداوند به شما داده به خوبی استفاده کنید. 

امام جمعه موقت زاهدان گفت: مهمترین پیام این حرکت توفنده و عظیم مردم به رهبر عزیز انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای بود که رهبر عزیز شما تنها نیستید و ما لحظه ای شما را تنها نخواهیم گذاشت و همواره گوش به فرمان شما تا آخر ایستاده ایم.

حجت الاسلام حسینی اظهار داشت: دشمن با تبلیغات گسترده می خواهد دستاوردهای نظام را کمرنگ جلوه دهد در صورتی که ما در همه زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، علمی و نظامی پیشرفت های بسیار زیادی داشته ایم.

وی افزود: با وجود تحمیل جنگ هشت ساله ملت ایران یک تنه در مقابل بیش از دهها کشور که به طور مستقیم و غیر مستقیم از صدام حمایت می کردند، ایستاد و اکنون نیز با وجود اعمال تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی که حتی از تهیه دارو و تجهیزات پزشکی جلوگیری می کنند، پیشرفت های بسیار زیادی بدست آورده است.

امام جمعه موقت زاهدان تصریح کرد: در بحث انتخابات پیام رهبر معظم انقلاب این است که شرکت در انتخابات هم یک تکلیف و هم یک حق است یعنی هر کس که شرایط شرکت در انتخابات را دارد واجب شرعی است که در انتخابات شرکت کند و در واقع شرکت در انتخابات باید برای رضای خدا باشد. 

وی افزود: دشمنان تلاش زیادی کردند که مردم در انتخابات شرکت نکنند اما به حول و قوه الهی ملت ایران در انتخابات حضور با شکوهی خواهد داشت.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: مردم باید کسانی را انتخاب کنند که دین باور باشند و آنچه در توانایی داشته باشند به پای مردم بریزند.

وی با تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن گفت: زن مسلمان نقش بی بدیلی در جامعه اسلامی دارد به طوری که در شکل گیری شخصیت هر انسانی نقش مادر بسیار چشمگیر و جدی است ، هر مادری نمی تواند تربیت کننده حسن(ع) و حسین(ع) باشد و هر مادری نمی تواند تربیت کننده انسانهای بزرگی چون شهدا باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =