امام جمعه شهرکرد: شرکت در انتخابات پایه‌های نظام را تقویت می‌کند

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با دعوت از مردم برای حضور حماسی در پای صندوق‌های رای گفت: مردم علاوه بر اینکه حضور پررنگی در این عرصه خواهند داشت نسبت به انتخاب نمایندگان اصلح حساسیت داشته باشند و حضور در انتخابات پایه‌های نظام را تقویت می‌کند.

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرکرد افزود: جمعه سرنوشت‌سازی را در پیش داریم و اگر افراد مومن و انقلابی را انتخاب کنیم سرنوشت ۴ سال کشور و خود را بیمه کرده‌ایم.

وی افزود: هم حضور تمامی مردم در پای صندوق‌های رای مهم است و هم نوع انتخاب آنها، از همین‌رو به مردم توصیه می‌شود که بر اساس مصالح نظام و انقلاب منتخبان خود را تعیین کنند.

نکونام با بیان اینکه فرد اصلح، یک انسان مومن، عاقل، کاردان و توانمند است، تصریح کرد: مردم توجه داشته باشند که همان یک رای نیز بسیار مهم و در سرنوشت کشور اثرگذار است.

امام جمعه شهرکرد خاطر نشان کرد: نگاه سلیمانی‌گونه‌ای که در کشور شکل گرفته است، نوید برگزاری یک انتخابات حداکثری و آبرومند را می‌دهد.

نکونام در ادامه با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: مسئولان باید قدردان این حضور باشند و این قدردانی در نوع نگاه و خدمت‌رسانی آنها به مردم معنا شود.

وی ادامه داد: با این وجود برخی هنوز به توانمندی مردم باور ندارند و هنوز به بیرون و مذاکره امیدوارند که این یک ناسپاسی است.

نکونام اظهار داشت: از مسئولان  و منتخبان مردم انتظار می‌رود که درست فکر کنند و در مسیر انقلاب و نظام قرار گیرند و به مردم خدمت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در بخش دیگری از خطبه‌ها، میلاد حضرت زهرا(س) را گرامی داشت و افزود: این بانوی مکرم اسلام دارای همه ویژگی‌های یک انسان کامل است و حتی بر ائمه اطهار(ع) نیز حجت پروردگار به شمار می‌رود.

نکونام با بیان اینکه کوثر یک راه و مکتب است، خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق این مکتب انقلاب اسلامی است و می‌رود تا زیر پرچم امام زمان (ع) طوفان بزرگی در جهان به راه اندازد.

وی همچنین بر ضرورت گرامیداشت مقام زن در جامعه تاکید کرد و گفت: در دنیایی که در حق مقام و منزت زن جفا شده است و جایگاه آن در حد یک کالا و ابزار خرید و فروش تنزل داده شده اما زنان جامعه اسلامی قدر خود را خوب می‌دانند و در پرتو حجاب زنان کشور انسان‌های بزرگی نظیر شهید حججی تربیت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =