امام جمعه ساری : نامزدها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رعایت چارچوب‌های قانونی تاکید کرد و گفت : نامزدها در تبلیغات انتخاباتی اخلاق را رعایت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر محمدی لایینی در خطبه های نماز جمعه ساری افزود : نامزدهای انتخاباتی به جای تخریب رقبای خود ، برنامه هایشان را برای مجلس شورای اسلامی بیان کنند.

وی ادامه داد : کاندیدای انتخابات مجلس و طرفدارانشان بر مبنای واقعیت ها برنامه های خود را ارائه کنند و مواظب باشند تا فتنه جدیدی در کشور ایجاد نشود.

محمدی لایینی اظهار داشت : انتخابات نماد ملی در کشورمان محسوب می شود و تمرین دموکراسی است و دنیا چشم به انتخابات ما دوخته است.

نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد : شاید انتخابات ما نقاط ضعف هایی نیز داشته باشد ، ولی باید از بین همین افرادی که صلاحیتشان به تایید شورای نگهبان رسید ، افراد شایسته را انتخاب کنیم.

وی ادامه داد : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سطح امنیت کشور را افزایش می دهد و این حضور در کنار تجهیزات نظامی دو بازوی توانمند برای برقراری امنیت کشور است.

امام جمعه ساری همچنین از حضور مردم در آیین وداع و تشیع پیکر آیت الله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران قدردانی کرد.

محمدی لایینی همچنین وی از وزارت بهداشت به خاطر کنترل ویروس کرونا قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =