آثار غیر مجاز تبلیغاتی از سطح شهر ورامین جمع آوری شد

تهران- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری ورامین از جمع آوری آثار تبلیغاتی غیر مجاز از سطح این شهر خبر داد.

ابوالفضل قاسمی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: شهرداری ورامین شهرداری برای تبلیغات نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۲۱ نقطه را تعیین کرده و این افراد می باید پوسترهای تبلیغاتی خود را در این نقاط نصب کنند.

وی افزود: با وجود تأکید ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه مبنی بر لزوم عمل به قانون و عدم نصب هر گونه پوستر و تراکت روی دیوارهای شهر، برخی از نامزدهای انتخابات مجلس، با نصب پوستر روی  تابلوهای راهنمایی و رانندگی ، سطل‌های زباله، تیرهای برق، جداول و دیوارهای نقاشی شده توسط شهرداری، مشکلات عدیده‌ای را برای مدیریت شهری به وجود آوردند.

وی تصریح کرد: شهرداری ورامین با همکاری کمیته امحای ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک از روز گذشته با حضور در خیابان‌ها و معابر شهر، نسبت به امحاء آثار تبلیغاتی غیر مجاز نصب شده بر  در و دیوار شهر اقدام کرده است هر چند که با پاک کردن این پوسترها، جای چسب‌های استفاده شده باقی مانده و تصاویر نقاشی شده روی دیوار خراب می‌شود.

قاسمی گفت: در حال حاضر ۷ اکیپ امحا با استفاده از ۷ دستگاه خودرو و ۴ دستگاه واترجت روزانه آثار تبلیغاتی غیر مجاز را از سطح شهر جمع آوری می کنند که این کار هر روز بیش از ۱۰ میلیون تومان برای شهرداری هزینه در بر دارد.

وی اظهار کرد: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌توانند آثار تبلیغاتی خود را روی جایگاه‌های تدارک دیده شده در میدان پلیس، پل امام رضا(ع)، خیابان رسالت، زیر گذر طالقانی، ده شریفا،بیمارستان شهید مفتح، میدان ارشاد امرآباد ، روغن کشی، میدان مادر، خیر آباد، شهرک مدرس، ریحان آباد مقابل بیمارستان پانزده خرداد و میدان ولیعصر(عج)،خیابان شهید فکوری، شهرک اصلاح بذر، خیابان شهید چمران، شهرک شقایق کوثر ۱و کوثر ۲، ابتدای دانشسرا، میدان امام حسین(ع)،  ابتدای مسجد جامع، مقابل سید فتح الله (ع) وپارک مشاهیر میدان رازی نصب کنند.

تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۴ بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۴ ساعت پیش از زمان رسمی رأی گیری ادامه خواهد داشت.

در حوزه انتخابیه ورامین، قرچک و پیشوا ۲۷ نامزد مجلس با یکدیگر رقابت می کنند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =