واژگونی اتوبوس در مسیر نقده – پیرانشهر خسارت چندانی نداشت

ارومیه- ایرنا- فرمانده پلیس راه آذربایجان‌غربی گفت: اتوبوسی که در مسیر نقده – پیرانشهر بر اثر شرایط نامساعد جوی روی حجمی از برف واژگون شد، تنها خسارت مالی جزئی داشت.

سرهنگ کمال حسین‌زاده روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه تنها یکی از شیشه‌های این اتوبوس در این حادثه شکست، افزود: این اتوبوس در زمان وقوع حادثه فقط یک مسافر و یک کمک راننده داشت و به این افراد هم آسیبی نرسید. 
وی با تاکید بر اینکه رانندگان باید در فصل لغزندگی جاده‌ها بیش از پیش احتیاط کنند، اضافه کرد: چند روز قبل هم تصادف یک دستگاه اتوبوس با ۲ دستگاه کامیون در جاده ارومیه - نقده یک کشته برجا گذاشت و رانندگان در حقیقت محور اصلی جلوگیری از وقوع سوانح جاده‌ای هستند.
طبق اعلام هواشناسی امواج ناپایدار بارشی که از دیروز وارد منطقه شده به تدریج و از اواخر وقت امروز از استان خارج می‌شود و جوی آرام و نسبت پایدار تا فردا شب برای آسمان آذربایجان‌غربی قابل پیش‌بینی است.
طبق اعلام اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نیز کولاک شدید روز گذشته در گردنه «قره‌بلاغ» در محور مهاباد - بوکان (جاده برهان)، تردد خودروها را با مشکل مواجه کرده و هم‌اکنون عبور و مرور در این مسیر برای رانندگان ممنوع است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =