تساوی شمال و جنوب لیگ برتر در باتلاق قائمشهر

تهران- ایرنا- تیم‌های نساجی قائمشهر و پارس جنوبی جم در یکی از دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر فوتبال به تساوی بدون گل رسیدند؛ در ورزشگاهی که بیشتر از زمین فوتبال، به باتلاق شباهت داشت.

هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران امروز (جمعه) با پنج دیدار آغاز شد. در یکی از این مسابقات، نساجی و پارس در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند. بارش باران در شهر قائمشهر باعث شده بود که زمین پر از آب شود. این اتفاق در حالی رخ داد که ورزشگاه شهید وطنی، چمن مصنوعی است و مشخص نیست که اگر این زمین چمن طبیعی داشت، بازیکنان باید انتظار چه زمینی را می‌کشیدند.

شرایط جوی باعث شد تماشاگران قائمشهری هم استقبال چندانی از این مسابقه نکنند. کیفیت بازی هم مثل زمین مسابقه، چندان مطلوب نبود و بیشتر شاهد ضربات زیر توپ بودیم تا طرح و برنامه مشخصی برای حمله به دروازه حریف.

با این تساوی، نساجی ۲۰ امتیازی شد و با توجه به شکست سایپا مقابل تراکتور، یک پله در جدول رده‌بندی صعود کرد و به رتبه یازدهم رسید. پارس جنوبی هم با ۱۷ امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند.

ترکیب نساجی

علیرضا حقیقی، مجتبی ممشلی، حامد شیری، حسین ماهینی، احسان قهاری، محمدمهدی نظری،‌ سیدمحمد میری،‌ عرفان معصومی (از دقیقه ۵۸ مهرداد کفشگری)، رضا دهقانی، علی شجاعی و محمد عباس زاده (از دقیقه ۶۵ روح‌الله باقری). سرمربی: رضا مهاجری.

ترکیب پارس جنوبی

 مسعود پورمحمد، فریبرز گرامی، ماگنو باتیستا،‌ شهرام گودرزی، محمود شفیعی، پوریا آریا کیا (از دقیقه ۷۶ رضا خالقی‌فر)، محمد نوری، نیما انتظاری، سیدامین منوچهری، میلاد خدایی‌اصل و میلاد باقری. سرمربی: هومن افاضلی.

رضا کرمانشاهی با کمک‌های حسن ظهیری و محسن بابایی این بازی را قضاوت کردند. قهاری و شجاعی از نساجی و باقری از پارس، سه بازیکنی بودند که در این بازی از داور کارت زرد گرفتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha