۲۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۸
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83673874
۰ نفر

برچسب‌ها

کولاک شدید جاده زنجان- تهم- چورزق را بست

زنجان - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اعلام کرد: برای دومین بار جاده زنجان - تهم- چورزق بر اثر وقوع کولاک شدید و نبود دید کافی مسدود شد.

عبدالحسین علی اکبری روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر جاده های دندی - تخت سلیمان و زنجان - تهم- چورزق در استان زنجان مسدود است.
وی تاکید کرد: آزادراه زنجان- تبریز نیز در حوزه استان آذربایجان‌شرقی همچنان مسدود است و فقط مسافران اردبیل می توانند در حوزه زنجان از این مسیر  تردد کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده از سوی هواشناسی استان تا ساعتی دیگر نیز بارش برف همراه با کولاک را در استان زنجان شاهد خواهیم بود.
علی اکبری یادآور شد: رانندگان و مسافران از تردد های غیرضروری در جاده های استان خودداری کنند.
وی یادآوری کرد: مسافران و رانندگان در صورت وجود ضرورت برای تردد از طریق شماره ۱۸۱۶ مرکز راهداری استان زنجان از وضعیت جاده ها مطلع شوند.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: برای اطلاع از وضعیت جاده های دیگر استان های کشور سامانه ۱۴۱ ونرم افزار موبایلی ۱۴۱  راحترین روش ممکن است.
علی اکبری خاطرنشان کرد:  اکیپ های راهداری در ۳۰ گردنه کوهستانی استان مستقر و در حال ارائه خدمات هستند که در صورت ضرورت مسافران نیز در این مکان ها اسکان موقت داده می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =